وزیر علوم:

دعا می كنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم

دعا می كنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم به گزارش زارا وزیر علوم با تاکید بر اینکه دعا می کنم در سال جدید شاهد حضور دانشجویان در دانشگاه ها باشیم، اظهار داشت: امیدوارم بیماری کرونا ویروس کاملا پرچیده شود و حضور همه دانشجویان را در دانشگاه ها ببینیم.


دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه ها منوط به وضعیت شیوع ویروس کرونا ویروس و تصمیم ستاد ملی مقابله با این بیماری است، اظهار نمود: امیدوارم در سال جدید این بیماری برچیده شود و شاهد حضور فیزیکی همه دانشجویان در محیط دانشگاه ها باشیم و چهره های عزیز آنها را ببینیم.
وزیر علوم همین طور اشاره کرد: در سال جدید نیز برنامه آموزشی دانشگاه ها برمبنای تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه می یابد و دانشجویان آموزش های خودرا بصورت مجازی دریافت خواهند کرد.
دکتر غلامی تاکیدکرد: کلاس های عملی و آزمایشگاه ها دانشجویان در شهرهای آبی و زرد بصورت حضوری انجام می شود. البته در این شرایط نیز دانشجویان باید با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و در اتاق های تک نفره خوابگاه ها اسکان یابند.
ایشان سپس اشاره کرد: یکی از برنامه های خوبی که در سال جدید برای دانشجویان در نظر داریم این است که خدمات دانشجویی را در سال جدید بیشتر نماییم و اقدامی که دراین زمینه انجام می شود این است که سازمان امور دانشجویان در دانشگاه ها شعبه مستقیم بوجود آورد و معاونت های دانشجویی عملا به واحد این سازمان تبدیل شوند.
وزیر علوم اشاره کرد: حضور دفاتر سازمان امور دانشجویان در دانشگاه ها سبب می شود که خدماتی که این سازمان از تهران ارائه می دهد به واحدها واگذار کند تا این واحدها با سرعت بیشتر و بررسی های دقیق تر خدمات را به دانشجو ارائه بدهند.
منبع:

1400/01/15
23:54:33
0.0 / 5
518
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است