در یك دانشگاه استرالیایی صورت می گیرد،

تعدیل نیروی دانشگاه برای جبران خسارات كرونا

تعدیل نیروی دانشگاه برای جبران خسارات كرونا دانشگاه ˮمک کواریˮ (Macquarie) اعلام نمود که برای جبران خسارات مالی ناشی از پاندمیˮکووید-۱۹ˮ، عده ای از کارمندان خود را اخراج می کند.


به گزارش زارا به نقل از اس ام اچ، شیوع "کرونا ویروس" تأثیر بسیار زیادی بر ثبت نام دانشجویان بین المللی داشت. بدین سان سبب شد خسارات مالی هنگفتی به دانشگاه های دنیا وارد شود.
دانشگاه های استرالیا هم خسارا ت مالی گوناگونی دیدند و در جهت رفع این ضرر اقتصادی تدابیر مختلفی اندیشیدند.
دانشگاه "مک کواری" استرالیا اعلام نمود که برای جبران خسارات مالی ناشی از کووید-۱۹، تا ۸۲ نفر از کارمندان خویش را اخراج می کند تا بدین سان ۲۵ میلیون دلار از خسارات مالی ناشی از عدم ثبت نام دانشجویان خارجی را جبران کند.
"بروس براوتون"( Bruce Dowton) رئیس این دانشگاه اظهار داشت: چالش های مالی که به سبب پاندمی "کووید-۱۹" تشدید شد، منجر به تعدیل نیرو ۶۱ تا ۸۲ نفر از کارکنان دانشگاه شد.
وی افزود: تأثیر کووید-۱۹ بخصوص بر تعداد دانشجویان بین المللی، برای بخش دانشگاه یک چالش طولانی مدت ایجاد کرد. ما تا به امروز با انجام تلفیقی از اقدامات داوطلبانه، کاهش هزینه های در ارتباط با غیر کارمندان و منابع جدید درآمدی، به جبران خسارات مالی ناشی از کرونا پرداخته ایم.
براوتون اضافه کرد: ما با شکاف قابل توجهی روبه رو هستیم. این بدان معنا است که باید با کاهش تعداد مشخصی از کارکنان خود، در هزینه ها صرفه جویی نماییم و برای انجام مأموریت های آموزشی و پژوهشی خود در آینده از ساختارهای پایدار بهره بگیریم.
این در حالیست که به نظر می آید دولت فدرال استرالیا تصمیمی در خصوص افزایش بودجه دانشگاه های این کشور ندارد.
منبع:

1399/12/15
12:36:24
0.0 / 5
441
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , دانشگاه , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است