معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه خبر داد

حمایت دانشگاه پیام نور از دانشجویان برگزیده جشنواره های فرهنگی

حمایت دانشگاه پیام نور از دانشجویان برگزیده جشنواره های فرهنگی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از برنامه این دانشگاه برای پشتیبانی از دانشجویان برگزیده جشنواره های فرهنگی آگاهی داد و اظهار داشت: در سال 1400 علاوه بر افزایش گستره کمی کارهای فرهنگی، اقداماتی انجام خواهیم داد که در یک نهضت جهادی بتوانیم دانشجویانی با مهارت های گوناگون و کارآفرینی به جامعه تحویل دهیم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر محمدهادی امین ناجی ضمن بیان این مطلب با اعلان اینکه امسال دانشگاه پیام نور ۱۵ جشنواره فرهنگی مجازی برگزار کرد، اظهار داشت: امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ سلامت دانشجویان و کارکنان دانشگاه، کلیه کارهای فرهنگی در کنار کارهای آموزشی که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، به صورت مجازی و در گستره ملی اجرا شد.
وی همین طور اشاره کرد: کلیه پروسه ارسال آثار، داوری، مراسم افتتاحیه، اختتامیه، معرفی برگزیدگان و ارسال هدایا در تمامی جشنواره ها به صورت مجازی انجام شد.
ناجی با اشاره به دانشجویان برگزیده این جشنواره ها اظهار نمود: دانشگاه پیام نور در سال جهش تولید به دنبال صندوق های حمایتی است خصوصاً در حوزه کارآفرینی، دانشجویانی که در جشنواره کارآفرینی دانشگاه پیام نور بعنوان برگزیده انتخاب شدند، حتما از طرف دانشگاه حمایت و پشتیبانی خواهند شد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از برگزاری اولین جلسه با معاونت پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: مراحل اطلاع رسانی به دانشجویان درباب حمایت های ویژه دانشگاه صورت گرفته و در آینده ای نزدیک امکانات لازم در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی با اشاره به چشم انداز دانشگاه پیام نور در حوزه فرهنگی در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: در سال ۱۴۰۰ علاوه بر افزایش گستره کمی فعالیتها، تعمیق در اقدامات فرهنگی را خواهیم داشت و اقداماتی صورت می گیرد که در یک نهضت جهادی بتوانیم دانشجویانی با مهارت های گوناگون و کارآفرینی به جامعه تحویل دهیم.1399/12/14
22:46:06
0.0 / 5
603
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است