سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان عنوان كرد

رشد سه برابری فعالیتهای فرهنگی دانشجومعلمان در دوران كرونا

رشد سه برابری فعالیتهای فرهنگی دانشجومعلمان در دوران كرونا به گزارش زارا سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، اعلام نمود: هدف ما پوشش ۱۰۰ درصدی دانشجو معلمان در فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی با رویکرد اسناد بالادستی است. دکتر محمدی ضمن اشاره به بخشی از اقدامات این معاونت در چارچوب طرح تحولی گفت علاوه بر فعالیتهای عادی تشکل ها، کانون ها، نشریات، جشنواره ها و مسابقات این معاونت خلاقیت های خوبی در حوزه فضای مجازی داشته است که برخی از این اقدامات برای سایر دانشگاه ها الگو بوده است.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر علی محمدی در بیست و ششمین اجلاس سراسری سرپرستان مدیریت استانی دانشگاه فرهنگیان با اعضای هیات رییسه ضمن تشکر از اهتمام مجموعه دانشگاه خصوصاً همکاران حوزه فرهنگی و اجتماعی به تحقق برنامه های پیشبینی شده سال ۱۳۹۹ با محوریت فضای مجازی اظهار داشت: با افتخار اعلام می کنم در سایه مدیریت مشارکتی و جهادی در دوران کرونا نه تنها فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی صدمه ندید بلکه میزان پوشش دهی، تنوع و گستردگی فعالیتهای حوزه فرهنگی و اجتماعی در برخی از بخش ها تا ۳ برابر از نظر کمی و کیفی رشد داشته است.
عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان افزود: آموزش ۴۵ هزار نفر دانشجو معلم در سامانه دانشگاه در چهار دوره آموزش قرآن، امداد و نجات، سواد رسانه ای و اقتصاد مقاومتی از اقدامات عملی این معاونت در اجرای نظام نامه فرهنگی با هدف تحقق سند تحول بوده است.
دکتر محمدی اظهار داشت: هدف ما پوشش ۱۰۰ درصدی دانشجو معلمان در فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی با رویکرد اسناد بالادستی است. دکتر محمدی ضمن اشاره به بخشی از اقدامات این معاونت در چارچوب طرح تحولی گفت علاوه بر فعالیتهای عادی تشکل ها، کانون ها، نشریات، جشنواره ها و مسابقات این معاونت خلاقیت های خوبی در حوزه فضای مجازی داشته است که برخی از این اقدامات برای سایر دانشگاه ها الگو بوده است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری پویش سفیران حسینی به علت شرایط خاص کشور و جهان، جایگزین راهپیمایی اربعین گردید و در این پویش در قالب۴ محور شامل: دانشگاه مجازی اربعین حسینی (ع) با حضور ۱۳ هزار دانشجو معلم استاد و کارکنان، برگزاری موکب های مجازی جلسات مذهبی و سخنرانی، کمک های مومنانه و سوگواره اربعین حسینی (ع) حضور چشم گیر دانشجو معلمان و همکاران و اساتید را شاهد بودیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، دکتر محمدی با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره قرآن و عترت در ۳۸ رشته با حضور ۱۲ هزار و ۵۹۵ نفر از ابتکارات این معاونت بود که به صورت کاملاً غیر حضوری برگزار شد، اضافه کرد: برگزاری جشنواره رسش با محوریت الگوسازی از شخصیت حاج قاسم سلیمانی با حضور ۲۱۴ نشریه، برگزاری دوره های آموزشی برای تشکل ها و کانون ها با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب، برگزاری جلسات مستمر انس با قرآن در چارچوب طرح دوشنبه های قرآنی و اجرای طرح ۵۵۵ بخشی از اقدامات این معاونت بوده است.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، افزود: برگزاری جلسات سخنرانی ماهانه با حضور شخصیت های کشوری با مبحث تعلیم و تربیت به صورت مجازی و استاندارد سازی فعالیتهای فرهنگی در اداره سنجش و همینطور ساماندهی نیروی انسانی حوزه فرهنگی و توزیع اعتبارات سال ۱۴۰۰ با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب از اقدامات دیگر این معاونت بوده است که این فعالیت ها مورد تقدیر وزارت علوم قرار گرفته و رئیس دانشگاه از دست وزیر محترم علوم لوح سپاس دریافت نمودند.

منبع:

1399/12/12
21:05:57
0.0 / 5
722
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است