مدیركل فرهنگی وزارت بهداشت تاكید كرد

اختصاص بودجه برای تجهیز انجمن های علمی دانشجویی

اختصاص بودجه برای تجهیز انجمن های علمی دانشجویی به گزارش زارا مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت از اختصاص بودجه برای تجهیز انجمن های علمی دانشجویی آگاهی داد و اظهار داشت: دانشگاه های علوم پزشکی نظرات خود برای تعیین فاکتورهای ارزیابی عملکرد این انجمن ها اعلام کنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر حسن زائری لطف در وبینار هم اندیشی کارشناسان انجمن های علمی- دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی ضمن بیان این مطلب با اشاره به اختصاص بودجه جهت تجهیز انجمن های علمی اظهار نمود: در نظر داریم جهت بهبود فعالیت ها و افزایش مشارکت دانشجویان جشنواره ای را ویژه انجمن های علمی برگزار نماییم تا از ایده ای نو دانشجویان در حوزه انجمن های علمی استفاده نمائیم. ضمن اینکه از دانشگاه های داوطلب میزبانی برنامه های کشوری حمایت به عمل خواهد آمد.
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در ادامه به فاکتورهای ارزیابی عملکرد انجمن های علمی- دانشجویی اشاره نمود و اظهار داشت: همه دانشگاه ها نظرات خودرا درباب این موارد ارائه نمایند تا در زمان احصا، بتوانیم نتیجه مطلوبی را دریافت نماییم.
به گزارش مفدا، در ادامه این وبینار، پرند رئیس اداره انجمن های علمی- دانشجویی وزارت بهداشت گزارش آماری از فعالیت انجمن های علمی ارائه کرد و درباب سامانه جدید انجمن های علمی توضیحاتی ارائه کرد.
وی خواهان ثبت اطلاعات انجمن های علمی- دانشجویی در سامانه انجمن های علمی شد و اشاره کرد: با توجه به این که انتخابات سال ۱۴۰۰ به صورت مجازی و ازطریق سامانه انجمن ها صورت خواهد گرفت پس اعضا انجمن ها می بایست بوسیله سامانه عضو انجمن شوند.
درادامه جلسه نیز برخی از مدیران و کارشناسان دانشگاه ها نظرات خودرا مطرح نمودند که از با اهمیت ترین آنها انتخاب زمان مناسب جهت برگزاری انتخابات و فراهم کردن شرایط آموزش سامانه جدید و در نظر گرفتن مشوق جهت فعالان انجمن های علمی بود.
منبع:

1399/11/27
21:36:22
0.0 / 5
691
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است