به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی؛

نخستین المپیاد مجازی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر

نخستین المپیاد مجازی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در سطح ملی به میزبانی دانشگاه آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در مراسم تقدیر از فعالان عرصه تربیت بدنی دانشگاه علومزشکی شهید بهشتی، از برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر به میزبانی این دانشگاه آگاهی داد.
وی افزود: مدتی است که اخبار کسب موفقیت ها و افتخارات گوناگون دانشگاه در حوزه تربیت بدنی به گوش می رسد که در روزهای الله دهه فجر و به بهانه جایگاه برجسته مراکز آموزشی، علمی و تحقیقاتی در اهداف و برنامه های انقلاب اسلامی، ضرورت تقدیر و تکریم از تمامی دست اندرکاران این حوزه، حس شد.
رئیس دانشگاه مدیریت فعلی اداره تربیت بدنی دانشگاه را مبتنی بر جنبه های پژوهش محور دانست و اظهار داشت: برگزاری نخستین المپیاد مجازی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه در سطح ملی را می توان نقطه عطف این تحول اعلام نمود.
وی عنوان کرد: رشد و تعالی مدیریت در تمام بخش ها، خصوصاً بخش تربیت بدنی، نیازمند همراهی، همگامی و حمایت های مستمر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه است. یکه تازی و راندمان دانشجویان در این معاونت، با اهمیت ترین تفاوت معاونت دانشجویی و فرهنگی با سایر بخش های دانشگاهی، شمرده می شود.
راه اندازی سامانه سوت برای برگزاری المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر
دکتر محمد رستمی نژاد، مدیر تربیت بدنی دانشگاه در این نشست، ضمن ارائه گزارشی از کارهای این مدیریت طی یک سال گذشته، از امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون پزشکی ورزشی آگاهی داد و اظهار داشت: در قالب این همکاری، برای نخستین بار مقدمات برگزاری دوره مجازی امدادگر ورزشی مختص دانشجویان و اعضای هیئت علمی تببین شد.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیان کرد: جلسه ای با رئیس سازمان لیگ کشتی برگزار و هماهنگی های لازم برای اجرای کارگاه های آموزشی و کلاس های مربی گری انجام شد.
دکتر رستمی نژاد در ادامه نیز از تجهیز و بهسازی سالن های ورزشی تحت پوشش واحد تربیت بدنی دانشگاه، ایجاد کارگروه تندرستی و نشاط برای ارزیابی عملکرد دانشجویان، راه اندازی انجمن های ورزشی و دفتر مشاوره تغذیه، ورزشی و پزشکی، نوسازی زمین تنیس و رونمایی از لباس متحدالشکل تیم های ورزشی دانشگاه برای نخستین بار در کشور آگاهی داد.
وی اشاره کرد: در امتداد گسترش فضای بازتوانی، توانبخشی و آب درمانی در بعضی مراکز، با بیمارستان هایی همچون اختر، اقداماتی صورت گرفت. همین طور مجوز راه اندازی مجتمع ورزشی خوابگاه امام علی (ع) نیز صادر شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر رستمی نژاد درباب برگزاری المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر اظهار نمود: بمنظور برگزاری این المپیاد، سامانه سوت را راه اندازی کردیم تا علاوه بر این رویداد، در تمام مسابقات داخلی و بین دانشگاهی هم مورد استفاده قرار گیرد.

1399/11/16
23:48:56
0.0 / 5
510
تگهای خبر: آموزش , ارز , دانشگاه , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است