در دانشگاه هاروارد انجام می شود،

ارسال پستی تست مجانی كرونا برای دانشجویان

ارسال پستی تست مجانی كرونا برای دانشجویان به گزارش زارا رئیس بخش خدمات بهداشتی دانشگاه ˮهارواردˮ اعلام نمود که این دانشگاه، انجام تست ˮکووید-۱۹ˮ برای دانشجویان مقطع کارشناسی که در خارج از محوطه دانشگاه زندگی می کنند، را ادامه می دهد و تست ها را از راه پست برای این دنشجویان ارسال می کند.


به گزارش زارا به نقل از هاروارد کریسمون، این برنامه به معنای تداوم انجام یک برنامه آزمایشی است که انجام تست کروناویروس را برای ۴۸۴ دانشجوی ساکن خارج از محوطه دانشگاه گسترش می دهد.
رئیس بخش خدمات بهداشتی دانشگاه "هاروارد" اظهار داشت: این برنامه غربالگری بخشی از تلاشهای مستمر ما برای پایش و مدیریت شیوع کروناویروس در جامعه دانشگاهی هاروارد است.
دریافت تست کرونا توسط دانشگاه هاروارد از همه دانشجویان ادامه می یابد و دانشجویانی که ساکن خوابگاه های دانشگاه هستند، در ترم بهار ۳ بار در هفته تست کرونا می دهند و از دید دانشگاه انجام این کار برای دانشجویان ضروری می باشد. ولی دانشجویانی که در خارج از محوطه ی دانشگاه سکونت دارند، ملزم به شرکت در برنامه غربالگری دانشگاه نیستند.
رئیس بخش خدمات بهداشتی دانشگاه "هاروارد افزود: در حالیکه انجام این تست داوطلبانه است، دانشگاه، دانشجویان را به شدت تشویق می کند که این کار را انجام دهند.
دانشجویانی که در این برنامه شرکت می کنند، در ابتدا سه بسته کیت تست کرونا را از راه پست دریافت می کنند و در طول ترم هم این روند ادامه دارد.
تمامی این تست ها برای دانشجویان به صورت مجانی انجام می شود و نتیجه تست در عرض ۲۴ ساعت مشخص می شود.
منبع:

1399/11/11
13:53:07
0.0 / 5
584
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است