دكتر رنجبر خبر داد

تغییر وضعیت استخدامی ۷۷۶ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد

تغییر وضعیت استخدامی ۷۷۶ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد زارا: قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از موافقت هیات مرکزی جذب با تغییر وضعیت استخدامی 776 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه از پیمانی سالانه به پیمانی آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به آخرین مصوبات هیات مرکزی جذب دانشگاه، اظهار داشت: سی و پنجمین جلسه هیات مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته(دوشنبه ۲۲ دی ماه) به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سایر اعضاء انجام شد.
وی افزود: باتوجه به گزارش مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی درباره وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی پیمانی این دانشگاه که قرارداد همکاری آنها به صورت سالانه تمدید می شود، این مساله در دستور کار سی و پنجمین جلسه هیات مرکزی جذب قرار گرفت و درباره آن تصمیم گیری شد.
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: بر این اساس، پرونده های تبدیل وضعیت استخدامی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی که از سال ۱۳۸۳ به صورت پیمانی سالانه با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشتند و در انتظار تغییر وضعیت بودند، بعد از بررسی و ارزیابی نهایی، تعیین تکلیف شد. به این ترتیت، با موافقت اعضای هیات مرکزی جذب، وضعیت استخدامی ۷۷۶ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به پیمانی تبدیل شد.
وی ادامه داد: بر طبق این مصوبه که به زودی به واحدهای دانشگاهی ابلاغ خواهد گردید، قرارداد همکاری این افراد از پیمانی سالانه به پیمانی تغییر وضعیت پیدا خواهدنمود و دیگر نیازی به تمدید سالانه قرارداد همکاری ندارد.
دکتر رنجبر تصریح کرد: روند تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از پیمانی سالانه به پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی در دستور کار جلسات هیات مرکزی جذب دانشگاه قرار دارد و در جلسات آینده نیز درباره وضعیت استخدامی دیگر اعضای هیات علمی تصمیم گیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، او در آخر تاکید کرد: جلسات هیات مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی بمنظور ساماندهی هرچه بهتر و تسریع در رسیدگی به پرونده های اعضای هیات علمی به صورت منظم و مستمر در حال برگزاری است و تمامی پرونده ها با دقت و حساسیت مورد بررسی قرار می گیرد.
منبع:

1399/10/24
23:57:16
0.0 / 5
406
تگهای خبر: ارز , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است