رئیس دانشگاه علمی كاربردی تاكید كرد

تخصیص ۵ درصد درآمد مراكز آموزشی به كارهای فرهنگی

تخصیص ۵ درصد درآمد مراكز آموزشی به كارهای فرهنگی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی بر تخصیص 5 درصد از درآمد مراکز آموزشی از محل شهریه دانشجویان به فعالیت­ های فرهنگی هنری قرآنی، دینی و مذهبی، فوق برنامه، ورزشی، مشاوره دانشجویی تاکید نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر محمدحسین امید در چهل و ششمین جلسه شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر اینکه در همه طرح­ های فرهنگی دانشجویی باید ویژگی­ های مخاطبین خاص و شرایط مراکز آموزشی این دانشگاه مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: تولیدات و نرم ­افزارهای فرهنگی و قرآنی ما بایستی متمایز از سایر دانشگاه ­ها بوده و کاربری آسان، مقرون به صرفه بودن، رفع نیازهای حال و آینده و جامع بودن آن مورد انتظار است.
وی همین طور طرح راه ­اندازی حوزه علوم اسلامی دانشجویی در دانشگاه جامع علمی کاربردی را مفید دانسته و خواهان برنامه ­ریزی شایسته جهت بهره­برداری و مشارکت بیشتر دانشجویان باتوجه به ساختار غیرمتمرکز دانشگاه و پراکندگی دانشجویان در سطح کشور داشت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی بیان کرد: اجرای طرح و دوره­ های آموزشی مربوطه با بهره گیری از بستر فضای مجازی و به صورت غیرحضوری در اولویت قرار گیرد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تایید نگارش فرهنگ اعلام شهدای دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی استفاده از تجارت دانشگاه­ های دیگر را جهت کامل بودن و کاربردی بودن طرح پیشنهاد کرد.
وی همین طور بر تخصیص ۵ درصد از درآمد مراکز آموزشی از محل شهریه دانشجویان به فعالیت­ های فرهنگی هنری قرآنی، دینی و مذهبی، فوق برنامه، ورزشی، مشاوره دانشجویی اصرار کرد و برنامه ­ریزی حوزه های معاونت فرهنگی دانشجویی و نظارت و ارزیابی دانشگاه جامع علمی کاربردی را جهت اجرای دقیق دستورالعمل ابلاغی مربوطه و پیاده سازی آن در طرح سطح­ بندی مراکز را، خواهان شد.
همچنین سید احمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گزارش اجمالی از برنامه ­ها و فعالیت­های سال ۹۹ این معاونت ارائه داد و اظهار داشت: باوجود شرایط خاص و محدودیت­ های به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، نه فقط شاهد عدم کاهش مشارکت در اغلب برنامه ­های حوزه نبودیم، حتی افزایش میزان مشارکت دانشجویان به خصوص در جشنواره های فرهنگی قرآنی، ورزش همگانی و دانشجوی نمونه امسال نیز داشتیم.1399/10/21
13:56:10
0.0 / 5
569
تگهای خبر: آموزش , ارز , تولید , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است