تعمیرات موبایل و تبلت را از ما فرا بگیرید

تعمیرات موبایل و تبلت را از ما فرا بگیرید به گزارش زارا امروزه با عنایت به توسعه بازار موبایل و تنوع در طراحی و ارتقای قابلیت ها و کاربردهای گوشی، کاربران بسیاری جذب این بازار شده اند و به همان نسبت هم احتیاج به پشتیبانی و تعمیرات سخت افزاری دارند.



به گزارش زارا به نقل از مهر، دوره آموزش تعمیرات تلفن همراه دوره ای تخصصی ویژه بازار کار می باشد که شامل آموزش تعمیرات گوشی موبایل اندروید و آیفون است و به دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل دسته بندی می شود.
بازار کار تعمیرات موبایل در ایران
امروزه با عنایت به توسعه بازار موبایل و تنوع در طراحی و ارتقا قابلیت ها و کاربردهای گوشی موبایل، کاربران بسیاری جذب این بازار شده اند به همان نسبت هم احتیاج به پشتیبانی و تعمیرات سخت افزاری آن توسط متخصصان تعمیر موبایل در این بازار بسیار زیاد است.
با شناخت اجزای موبایل و آشنایی با انواع رشته های تعمیر موبایل به بازار کار گسترده ای می رسید. بازار کاری که با گران تر شدن تلفن های همراه رونق بیشتری پیداکرده است.
بنابراین اغلب مردم تلاش می کنند که تلفن های همراه خویش را بهتر از گذشته نگهداری نمایند. از طرفی مصرف کنندگان با کوچک ترین مشکلی به تعمیرگاه های موبایل رجوع می کنند.
سرمایه و تجهیزات مورد نیاز کسب و کار تعمیرات موبایل
هنرجویانی که با اندکی سرمایه خدمات موبایل را راه انداخته اند، بیشتر از سایر فنی کاران موفقیت را تجربه خواهند کرد. اما روی دیگر سکه سختی و حساسیت شغل تعمیرات گوشی موبایل است.
سختی و حساسیتی که باید پیش از هر چیز در دوره های آموزشی معتبر تجربه گردد.
انواع خدماتی که شما می توانید بعنوان تعمیرکار موبایل عرضه دهید شامل خدمات سخت افزاری، نرم افزاری، مشاوره ای، نصب و فروش لوازم و… است. با عنایت به این خدمات، علاوه بر وسایل مورد نیازی که در ادامه ذکر می شود به یک کامپیوتر یا لپ تاپ جهت عرضه ی خدمات نرم افزاری نیاز دارید.
سپس سرمایه ی مورد نیاز جهت اجاره ی یک مکان. امکان دارد شما تصمیم بگیرید مشتریان خویش را از راه مذاکره با فروشندگان موبایل و بستن قرارداد با آنها جذب کنید. این همان راهی است که به شما امکان می دهد حتی با یک مکان کوچک هم کارتان را آغاز کنید. به صورت کلی نگران هزینه ی اجاره ی مکان نباشید. درآمد شما به آسانی آنرا پوشش می دهد.
مطلب بعدی اینکه شما جهت تهیه ی ابزارآلات تعمیرات موبایل احتیاج به سرمایه دارید.
حداقل هزینه تهیه این ابزارآلات ۱۰ میلیون تومان و حداکثر ۵۰ میلیون تومان است که این بستگی به گستردگیِ خدماتی دارید که شما قادر به عرضه ی آنها هستید.
شما در این شغل به قدری آزادی عمل دارید که می توانید تنها با فروش لوازم و قطعات جانبی موبایل کارتان را آغاز کنید و سپس به انجام خدمات ساده ای مثل تعویض گلس، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باتری و… رو آورید و بعد از کسب درآمد کافی و تهیه ابزارآلات پیشرفته، خدمات تخصصی عرضه دهید.
برخی ابزارآلات که جهت راه اندازی تعمیرات موبایل نیاز دارید: دستگاه هیتر و هویه دستگاه لوپ یا میکروسکوپ ست پیچ گوشتی و آچار تعمیراتی منبع تغذیه و مولتی متر سیم قلع و روغن فلکس و روغن لحیم پنس آنتی شوک قاب بازکن شابلون گیره کار
در دوره آموزشی تعمیرات موبایل در شرکت فنی مهندسی دکتر برد تلاش شده است، سیلاب های آموزشی بگونه ای باشد که حتی هنرجویانی که هیچ اطلاعاتی از الکترونیک نداشته اند بتوانند بعد دوره آموزشی "کارگاه تعمیرات موبایل را راه اندازی کنند و همینطور برای کسانی که تعمیرات موبایل را هم انجام می دهند مفید باشد و باتکنولوژی تعمیرات روز دنیا ابدیت شوند.
نکات مهم در زمینه تعمیرات موبایل:
نکات مهمی که باید متخصصین و کارشناسان تعمیرات موبایل در نظر بگیرند!
تعمیرات موبایل قوانین و ضوابط خاص خودش را دارد و هر تعمیرکار و کارشناسی باید از آنها پیروی کند تا بهترین کیفیت را عرضه نماید.
نکته ۱: داشتن تمام ابزارهای لازم برای تعمیرات موبایل
نکته ۲: دانستن مراحل جمع کردن گوشی تعمیر شده
نکته ۳: جا زدن تمام پیچ ها!
نکته ۴: تمیز و مرتب کردن محیط و میز کار
نکته ۵: بکارگیری قطعات مرغوب و تبحر در زمینه قطعه شناسی
نکته ۶: عودت دادن سیم کارت و حافظه SD به مشتری
نکته ۷: عدم سو استفاده از اطلاعات گوشی مشتری
نکته ۸: به روز بودن اطلاعات
همانطور که مشاهده کردید در این بخش به ۸ نکته مهم اشاره کردیم که متخصصین و کارشناسان تعمیرات موبایل باید به آنها توجه داشته باشند. با آموزش در شرکت فنی مهندسی دکتر برد، شما به تمام این نکات مهم واقف خواهید شد و شرایط لازم را برای ایجاد کسب وکاری عالی فراهم می آورید.
انتخاب یک آموزشگاه خوب برای گذراندن دوره آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت
آموزشگاه ما دارای رتبه های آموزشی بسیاری می باشد، از جمله: توانمندی اساتید زیر ساخت آن خصوصی و نیمه خصوصی بودن کلاس ها برنامه آموزشی جامع مدارک آخر دوره هزینه متناسب کلاس ها با بودجه شما پشتیبانی بلندمدت شرکت درصد رضایت بالای کارآموز تعداد متخصصان خروجی وآموزش عملی.
چرا آموزشگاه دکتربرد؟
یکی از شناخته شده ترین در حوزه تعمیرات موبایل، آموزشگاه دکتر برد بوده که سال هاست فعالیت حرفه ای خویش را شروع کرده است. دکتر برد به پشتوانه اعتباری که طی سال های فعالیت خود از فن آموزان این حوزه کسب کرده از معتبرترین مراجع آموزشی تعمیرات موبایل می باشد.
در شرکت فنی و مهندسی دکتر برد علاوه بر مدارکی شامل (فنی حرفه ای، مدرک رسمی دکتر برد و …) که توسط سایر آموزشگاه ها عرضه می شود، مدارک داخلی و بین المللی دیگری شامل مدارک صادره از وزارت دفاع، آدیسو که مورد تایید کشور چک هست و … را هم در صورت اتمام دوره ی آموزشی به هنرجو عرضه می گردد.
با صرف هزینه ای کم و شرکت در دوره آموزشی تعمیرات موبایل در شرکت فنی مهندسی دکتربرد، که در مقابل میزان بازدهی و درآمد حاصل از این تخصص هزینه ناچیزی به شمار می آید، می توان به بازار کار بزرگ این رشته وارد شد.
تعمیرات موبایل، حرفه ای نوین و پر درآمد برای آن دسته از افرادی است که می خواهند اخیرا با سرمایه کم و تخصص فنی وارد بازار کار شوند.
با سرمایه ای اندک می توان این حرفه را آموخت و ابزارآلات آنرا تهیه کرد. همانطور که می دانید امروز در سرتاسر دنیا موبایل به کالای اساسی تبدیل گشته است و هر شخص در هر سنی حداقل یک دستگاه تلفن همراه دارد.
آموزش تعمیرات موبایل هم این روزها هر کسی که به دنبال راه اندازی کسب و کار برای خود هست را وسوسه می کند.
بنابراین احتیاج به وجود متخصصان تعمیر موبایل در سطح کشور وجود دارد و این نیاز به مراتب بیشتر هم شده، چون که نوسانات قیمت ارز سبب افزایش چشم گیر قیمت تلفن های همراه امروزی شده و این افزایش قیمت کاربران را متقاعد می کند که در مواقع خرابی و اختلال گوشی خود، به جای خرید گوشی جدید، مبادرت به تعمیر استاندارد گوشی قبلی خود کنند.
از همین رو آموزش تعمیر موبایل به امری ضروری و مهم تبدیل گشته است.
این آغاز راه، با کسب مهارت و تجربه کامل تر می شود و از کارآموز، یک تعمیرکار حرفه ای انواع موبایل خواهد ساخت. پس فراموش نکنید که متبحر شدن در تعمیرات موبایل تنها در سپری کردن آموزش های این دوره خلاصه نمی گردد و یک فرد علاقه مند باید مدام دستگاههای سنجش تعمیرات انواع موبایل و تبلت را بررسی و تحلیل نماید.
اگر به دنبال آموزش در زمینه تعمیرات موبایل و تبلت هستید، کافی است تا سری به وب سایت دکنربرد بزنید.
این مطلب یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1399/10/19
12:54:09
0.0 / 5
555
تگهای خبر: آموزش , ارز , استاندارد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است