رییس دانشگاه علوم پزشكی تهران خبر داد

پرداخت حق جذب اعضای هیئت علمی از شروع سال

پرداخت حق جذب اعضای هیئت علمی از شروع سال رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از تصویب پرداخت حق جذب اعضای هیئت علمی از شروع سال 99 آگاهی داد و اظهار داشت: در سال تحصیلی پیش رو، کمک هزینه رزیدنت ها و انترن ها تا 50 درصد افزایش می یابد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر عباسعلی کریمی با بیان این مطلب به دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه های مختلف اشاره نمود و اظهار داشت: در ارزیابی های وزارت بهداشت این دانشگاه از ۱۵ شاخص حوزه آموزش در ۱۳ شاخص جایگاه نخست را کسب کرد؛ در حوزه بین الملل نیز امسال ۲۸۳ دانشجوی بین الملل جذب شدند و درمجموع ۹۵۳ دانشجوی خارجی در دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
ایشان سپس اشاره کرد: در حوزه دانشجویی نیز در امکانات رفاهی دانشجویان و ساخت وساز خوابگاه ها رکورد خوبی ثبت شده است. همین طور در حوزه پژوهش، دانشگاه همانند سالهای گذشته رتبه خوبی دارد و تحقیقات هدفمند و مسئله محور انجام می شود. در حوزه فرهنگی اجتماعی نیز منابع خوبی از خیرین و سازمان های بیرون دانشگاه جذب شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: بر طبق مصوبه روز گذشته هیات امنا، پرداخت حق جذب اعضای هیئت علمی از شروع سال ۹۹ و همین طور فوق العاده ویژه اعضای هیئت علمی از اول دی ماه تصویب گردید.
وی از پرداخت ۵۰ درصد فوق العاده ویژه کارکنان آگاهی داد و اضافه کرد: ۵۰ درصد فوق العاده ویژه کارکنان غیرهیئت علمی نیز به تصویب هیئت امنا رسید. برای کارکنان شرکتی نیز تیم معاونت توسعه و مالی دانشگاه درحال رایزنی با شرکتها هستند که دریافتی این گروه از همکاران نیز افزایش یابد.
کریمی با اشاره به مصوبات مربوط به فراگیران نیز اظهار داشت: در سال تحصیلی پیش رو، کمک هزینه رزیدنت ها و انترن ها تا ۵۰ درصد افزایش می یابد.1399/10/03
22:00:41
5.0 / 5
797
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است