در دانشگاه علوم پزشكی ایران انجام شد

امضای قرارداد همكاری ۱۰ ساله با انستیتو اهدا و پیوند عضو اسپانیا

امضای قرارداد همكاری ۱۰ ساله با انستیتو اهدا و پیوند عضو اسپانیا به گزارش زارا واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشكی ایران با انستیتو اهدا و پیوند عضو بارسلونا (DTI) قرارداد همكاری 10 ساله امضا و حق انحصاری ترجمه كتاب راهنمای «مدیریت فراهم آوری اعضا» را به دست آورد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر سام زراعتیان نژاد دوانی؛ سرپرست واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان این خبر اظهار داشت: موسسه DTI از پیشگامان آموزش و پژوهش در زمینه پیوند عضو است و الگوی عرضه شده این موسسه باعث موفقیت چشم گیر اسپانیا در پیوند عضو شده است.
وی با اشاره به اینکه اسپانیا در سه دهه گذشته پیشتاز پیوند عضو در جهان بوده و الگوی اسپانیایی را به مثابه موفق ترین شیوه مدیریت فراهم آوری اعضا و نسوج در جهان می دانند، اضافه کرد: الگوی اسپانیایی در دیگر مناطق جهان همچون ایران، بومی سازی و به کار گرفته شده است.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، زراعتیان نژاد دوانی اظهار نمود: با پیگیری های انجام شده با کمک تیم فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی ایران، این واحد موفق به انتقال دانش به روز از برترین مرکز پیوند عضو جهان به کشور شد.1399/08/17
13:37:16
5.0 / 5
1082
تگهای خبر: آموزش , برتر , دانشگاه , زمینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است