از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

اعلام چهارمین فراخوان تعیین تكلیف بورسیه های بلاتكلیف

اعلام چهارمین فراخوان تعیین تكلیف بورسیه های بلاتكلیف زارا: چهارمین فراخوان تعیین تكلیف بورسیه های بلاتكلیف از طرف شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر گردید و متقاضیان تا یك ماه آینده می توانند در این فراخوان ثبت نام كنند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا؛ برمبنای فراخوان اعلامی شورای عالی انقلاب فرهنگی متقاضیان بورسیه که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند و در سه فراخوان اخیر بورسیه های بلاتکلیف شرکت نکرده اند به مدت یک ماه یعنی تا پنجم آبان ماه جاری می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.
داوطلبان فراخوان فوق می توانند ضمن مطالعه شرایط مندرج در این اطلاعیـه ای که به این منظور در سایت شورای عالی انقلاب فرهنگی انتشار یافته است، نسـبت بـه ثبـت نـام در آدرس https: //sccr.ir/forms/register اقدام نمایند.
بر این اساس راتبه هایی که در مقطع دکتری دانش آموخته شده اند و راتبه هایی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند، مجاز به ثبت نام در فراخوان هستند و دانشجوی درحال تحصیل نباید فرم را پر کند.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، درباب اسامی راتبه ها به اداره کل بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای تأییدارسال می شود، عدم تأیید اداره کل بورس، "عدم پیگیری"را به دنبال خواهد داشت. راتبه هایی که در فراخوان سال های ۹۶، ۹۷ و۹۸ هیأت عالی جذب ثبت نام کرده اند، مجاز به شرکت در فراخوان نیستند.
همین طور راتبه هایی که سن آنها در زمان فارغ التحصیلی دکتری پایین تر از ۴۰ سال باشد، مجاز به شرکت در فراخوان بوده و راتبه هایی که معدل کارشناسی بالاتر از ۱۴ و کارشناسی ارشد بالاتر از ۱۶ دارند، مجاز به شرکت در فراخوان هستند.
در صورتیکه راتبه در دانشگاه های خارج از کشور مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحصیل کرده، علاوه بر انتخاب دانشگاه های خارج از کشور از فهرست دانشگاه ها، باید نام دانشگاه را در قسمت توضیحات وارد نماید و در صورتیکه در حوزه های علمیه تحصیل کرده باشد، علاوه بر انتخاب حوزه علمیه از فهرست دانشگاه ها، نام حوزه علمیه را در قسمت توضیحات وارد نماید.
ارسال تصویرحکم بورس و مدر ک دکترا جهت طی پروسه جذب راتبه ها به آدرس پست الکترونیکی jazb@sccr.ir الزامی است.
منبع:

1399/07/07
14:03:52
5.0 / 5
1245
تگهای خبر: بورس , دانشگاه , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است