سرپرست وزارت صمت اعلام كرد

فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از آغاز مهر

فروش فوق العاده خودرو ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از آغاز مهر به گزارش زارا سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از عرضه ماهانه ۲۵ هزار دستگاه خودرو در طرح فروش فوق العاده از آغاز مهر تا آخر سال اطلاع داد و اظهار داشت: مردم باید ۱۰ درصد مبلغ خودرو را زمان ثبت نام واریز نمایند.


به گزارش زارا به نقل از صدا و سیما، جعفر سرقینی اظهار داشت: پیش از این به دلیل اینکه حجم تعهدات خودروسازان بالا بود ۸۰ درصد از تولیدات خودروسازان به اجرای تعهدات و ۲۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص می یافت که اخیراً با کاهش تعهدات، ۶۰ درصد از تولیدات به اجرای تعهدات و ۴۰ درصد به فروش فوق العاده اختصاص یافت؛ ازاین رو امروز تصمیم گرفتیم تا از آغاز مهر تا آخر سال، هر ماه ۲۵ هزار خودرو به طرح فروش فوق العاده اختصاص پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه طرح های قبلی مانند پیش فروش های بیشتر از سه ماه و مشارکت در تولید همچنان برقرار است، اضافه کرد: فروش ۲۵ هزار خودرو ماهانه در طرح فروش فوق العاده به تأمین نیاز مردم و کاهش عطش بازار کمک خواهد نمود و این خودرو ها هم از یک ماه تا سه ماه تحویل برندگان خواهد شد.
سرپرست وزارت صمت اظهار داشت: در این طرح انواع تولیدات دو خودروساز هر دو هفته یک مرتبه قرعه کشی می شود و امیدواریم این طرح بتواند التهاب بازار را کنترل کند، چونکه این طرح به منظور برآورده کردن نیاز فوری مردم اجرا می شود.
وی اضافه کرد: کسانی که در طرح فروش فوق العاده ماهانه ۲۵ هزار خودرو ثبت نام می کنند ۱۰ درصد از مبلغ خودرو را در زمان ثبت نام در حسابی واسط واریز می کنند، چونکه اگر مبلغی دریافت نشود تعداد ثبت نام ها زیاد خواهد شد.
سرقینی افزود: همینطور تا پیش از این برندگان قرعه کشی ۷۲ ساعت مهلت داشتند تا وجه طرح فروش فوق العاده را تکمیل و واریز نمایند که حالا این میزان به ۱۲۰ ساعت افزایش یافته تا برندگان راحتتر بتوانند وجه را تکمیل کنند.


منبع:

1399/06/22
12:52:35
5.0 / 5
1527
تگهای خبر: بازار , برند , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است