وزیر علوم:

پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرا می شود

پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرا می شود به گزارش زارا وزیر علوم با تاكید بر اینكه پروتكل های بهداشتی كنكور با كیفیت بالا اجرایی می شود و خانواده ها نگران نباشند، اظهار داشت: متظر دیدار داوطلبان در دانشگاه ها هستیم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر منصور غلامی ضمن بیان این مطلب به دلیل تغییر رویکرد وزارت بهداشت در برگزاری کنکور در تاریخ مقرر اشاره نمود و اظهار داشت: مبحث این بود که وزارت بهداشت در یک جلسه ای اعلام نمود اگر فاصله صندلی داوطلبان را تا دو متر تعیین کنید وضعیت بهتر خواهد بود؛ اما سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود با عنایت به برنامه ریزی هایی که انجام شده، افزایش فاصله صندلی داوطلبان تا دو متر امکان پذیر نیست.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: سازمان سنجش آموزش کشور از وزارت بهداشت درخواست نمود برای افزایش فاصله صندلی داوطلبان تا دو متر باید زمان کافی در اختیار داشته باشد. در پاسخ به این درخواست وزارت بهداشت هم پذیرفت وقت کافی به این سازمان برای رعایت این مورد داده خواهد شد.
وزیر علوم همینطور افزود: در نهایت ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نمود ما زمان برگزاری کنکور را تصویب کردیم و امکان تغییر وجود ندارد و باید در این زمان هر اندازه که می توانید پروتکل های بهداشتی را اجرا کنید.
دکتر غلامی تصریح کرد: ما اعلام کردیم می توانیم فاصله صندلی داوطلبان کنکور را یک متر و ۸۰ سانتی متر تعیین نماییم و این برنامه را هم اجرایی کردیم. در واقع فاصله صندلی ها در آزمون قبلی یک متر و ۶۰ سانتی متر تعیین شد.
وزیر علوم با تاکید بر اینکه تدابیر اندیشیده شده برای برگزاری کنکور ۹۹ بسیار بالا و باکیفیت است، اظهار داشت: همه خانواده ها و داوطلبان کنکور ۹۹ مطمئن باشند همه محیط های برگزاری آزمون سالم هستند و ما منتظر دیدار آنها در دانشگاه ها هستیم.
منبع:

1399/05/31
21:26:17
5.0 / 5
1756
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است