آغاز پذیرش دانشجویان خوابگاهی دانشگاه شاهد از فردا

آغاز پذیرش دانشجویان خوابگاهی دانشگاه شاهد از فردا به گزارش زارا پذیرش دانشجویان شاهد در خوابگاه های دانشجویی از فردا شروع می شود و دانشجویان دارای شرایط عمومی حضور در محیط های دانشگاه و خوابگاه می توانند تا پنجم تیر ماه درخواست خویش را به دانشكده ارائه نمایند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام دانشگاه شاهد، دانشجویانی که شرایط استفاده از خوابگاه برای ترم تابستانی را دارند از فردا شنبه ۳۱ خرداد می توانند در واحدهای خوابگاهی اسکان یابند.
بر این اساس دانشجویان کارشناسی ارشد نیم سال چهارم به بعد، دارای پروپوزال مصوب منوط به لزوم انجام حضوری رساله در دانشگاه با تایید و نظارت استاد راهنما و دانشکده و تایید مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی و همینطور دانشجویان دکتری تخصصی دارای پروپوزال مصوب، منوط به لزوم انجام حضوری رساله در دانشگاه با تایید استاد راهنما، نظارت دانشکده و تایید مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی (با عرضه علل و مستندات متقن) می توانند از خوابگاه های دانشگاه شاهد استفاده کنند.
همینطور دانشجویان دکتری تخصصی متقاضی شرکت در آزمون جامع در صورت دریافت آزمون جامع در نیم سال به شرط تایید استاد راهنما، تایید دانشکده و تعیین زمان آزمون جامع حداکثر به مدت ۴ روز (۱ روز پیش از آزمون جامع، ۲ روز برای آزمون، ۱ روز بعد آزمون) در تیرماه یا شهریورماه و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی متقاضی دفاع پروپوزال، حداکثر به مدت ۴ روز (۲ روز پیش از دفاع، ۱روز دفاع، ۱ روز پس از دفاع) در تیرماه یا شهریورماه مشروط به تایید شرایطی می توانند از خوابگاه ها استفاده کنند.
بر این اساس، دانشجویان دکتری تخصصی که آزمون جامع خویش را گذرانده و کارشناسی ارشد باید همه درس های آموزشی و سمینار خویش را گذرانده باشند و با تایید استاد راهنما، دانشکده، مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی جلسه دفاع آنها برنامه ریزی شده باشد هم حائر استفاده از خوابگاه هستند.
بدیهی است کلیه تقاضاها برای اقامت در خوابگاه، در کارگروه تشکیل شده توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بررسی شده و در صورت داشتن شرایط به تشخیص کارگروه مذکور، مجوز لازم صادر خواهد شد.
دانشگاه شاهد همینطور اعلام نمود که شرایط عمومی حضور دانشجویان در محیط های دانشگاه و خوابگاه، بر مبنای دستورالعمل های بهداشتی و مراقبتی متعاقبا اعلام خواهد شد و دانشجویان دارای شرایط عمومی حضور دانشجویان در محیط های دانشگاه و خوابگاه تا پنجم تیر ماه درخواست خویش را به دانشکده ارائه نمایند.
منبع:

1399/04/01
14:43:43
5.0 / 5
2278
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است