كرونا جشنواره دانشجویان نمونه را لغو نمود

كرونا جشنواره دانشجویان نمونه را لغو نمود بیست و نهمین جشنواره دانشجویان نمونه كشوری سال جاری به علت انتشار كرونا ویروس برگزار نخواهد شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد؛ با عنایت به این که خیلی از امتیازاتی که دانشجویان باید در جشنواره دانشجویان نمونه دریافت نمایند، مربوط به فعالیتهای اجتماعی آنها در داخل دانشگاه است و امتیاز گرفتن هم در شرایط فعلی دانشگاه ها و تعطیلی آن سخت شده است در نتیجه برای برگزار کردن بیست و نهمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری طبق روال عادی با مشکل مواجه هستیم.
این سازمان اعلام کرد؛ همینطور به منطور برقراری عدالت از دانشجویان نظرخواهی صورت گرفت که سال جاری جشنواره دانشجویان نمونه برگزار نشود تا سال آینده با عنایت به شرایط در یک رقابت سالم این جشنواره برگزار گردد.
در واقع جشنواره دانشجویان نمونه کشوری اسفند ماه هر سال با حضور رئیس جمهور یا معاون اول رئیس جنهوری برگزار برگزار می گردد و تا کنون بیست و هشت دوره از این جشنواره برگزار شده است.
تمامی دانشجویان دانشگاه های دولتی شامل دانشگاه های زیرمجموعه وزارتخانه های علوم و بهداشت می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند و بر مبنای بازبینی آئین نامه جشنواره دانشجویان نمونه کشوری متقاضیان دانشگاه آزاد هم از سال قبل می توانند در این جشنواره حصور داشته باشند.
سال قبل یک سری شاخصهای جدید در آئین نامه انتخاب دانشجوی نمونه برای بیست و هشتیمن جشنواره افزوده شد که بخش شاخصهای فناوری یکی از این شاخص ها بود، ضمن اینکه در بخش های پژوهشی انتخاب دانشجوی نمونه به صورت کلی تر مورد بررسی قرار گرفت.
منبع:

1399/03/26
15:04:15
5.0 / 5
2276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است