رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها تاكید كرد

بزرگداشت قدس به یك روز خاص محدود نشود

بزرگداشت قدس به یك روز خاص محدود نشود به گزارش زارا رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با تاكید بر این كه نباید بزرگداشت ˮ روز قدسˮ را به یك روز اختصاص دهیم اظهار داشت: باتوجه به فرمایشات رهبری به مناسبت روز قدس، ما تصمیم گرفتیم امسال بخش هایی این فرمایشات را در ضمن یك هفته با بهره گیری از ظرفیت مجازی مورد توجه قرار دهیم بطوریكه این روز به یك روز خاص خلاصه نشود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مصطفی رستمی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، به اهمیت روز قدس اشاره نمود و اظهار داشت: این روز یکی از روزهای مهم در تقویم عبادی سیاسی ملت ایران است. در واقع این روز نماد مبارزه با هر نوع کشور دزدی و غصب سرزمین است.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: ملتی که نسبت به اشغال یک سرزمین به صورت ظالمانه که با دسیسه و توطئه های قدرتهای بزرگ صورت گرفت اعتراض می کنند یعنی این که اجازه دست اندازی یا تعرض به سرزمین خویش را هم به کسی نخواهند داد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها همینطور تصریح کرد: سال جاری روز قدس به واسطه انتشار کرونا ویروس در یک شرایط ویژه ای قرار گرفت و با عنایت به ضوابطی که برای پیشگیری از اجتماعات و رعایت حال مردم در نظر گرفته شده، سال جاری ما شکل تجمعات پرارزش و معنوی روزه داران که با زبان روزه در خیابان ها فریاد آزادی فلسطین را سر می دادند، نمی توانیم داشته باشیم.
حجت الاسلام رستمی بر لزوم برگزاری یک هفته قدس امسال تصریح کرد و اظهار داشت: پیشنهاد می شود بزرگداشت روز قدس را به یک روز محدود نکنیم بلکه این روز در هفته پیش رو برگزار گردد و بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری ما روز قدس را در خلال یک هفته برگزار نماییم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها همینطور تصریح کرد: این مورد باعث می شود نکاتی که در فرمایشات رهبری به مناسبت روز قدس مطرح می شود در فرآیند یک هفته مورد توجه قرار بگیرد و از فضای مجازی در این حوزه استفاده گردد تا بر مبنای وظیفه ای که ما در مقابل مظلومین داریم و در قرآن هم به آن تاکید گردیده است ما هم تکالیف دینی خود رادر این زمینه انجام بدهیم.
منبع:

1399/03/03
21:58:33
5.0 / 5
2190
تگهای خبر: ارز , دانشگاه , زمینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است