نتایج پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت دانشگاه علمی كاربردی اعلام گردید

نتایج پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت دانشگاه علمی كاربردی اعلام گردید به گزارش زارا معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی كاربردی از اعلام نتایج پذیرفته شدگان مرحله تكمیل ظرفیت مجدد دوره های كاردانی و كارشناسی بهمن ماه 98 این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، محسن محمدزاده ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعضی از مغایرت های ثبت شده در سامانه جامع آموزشی هم آوا به اشتباه ثبت شده بود که بعد از بررسی، توسط ستاد حذف شد و از ثبت مجدد این دسته از مغایرت ها خودداری به عمل می آید.
ایشان سپس اظهار داشت: باتوجه به اعلام نتایج مغایرت پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مجدد دوره های کاردانی حرفه ای، کاردانی فنی، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی در بهمن ماه سال ۹۸، پذیرفته شدگان دوره های مذکور باید با مراجعه به قسمت دسترسی و انتخاب منوی مغایرت های دانشجویان و مشاهده ستون، وضعیت تایید سنجش از نتیجه بررسی مغایرت ها باخبر شوند. همین طور با مراجعه به ستون آیا حذف گردیده است از وضعیت حذف مغایرت ها، توسط ستاد مرکزی این دانشگاه اطلاع حاصل کنند.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: افرادی که وضعیت قبولی دارند با حفظ سایر شرایط پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی تا آخر وقت امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت، می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد خود در سامانه ذکر شده اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، محمدزاده اشاره کرد: قبولی افرادی که در مرحله مغایرت بررسی مردود شده اند "کان لم یکن" تلقی شده و ثبت نام و ادامه تحصیل آنها، تخلف مراکز آموزشی شمرده می شود.
محمدزاده افزود: باتوجه به درخواست های گوناگون مراکز آموزشی و واحدهای استانی درباب تمدید زمان ثبت نام و انتخاب واحد آن دسته از پذیرفته شدگان دوره های مذکور که به رغم حضور در کلاس ها، بررسی مغایرت شماره شناسنامه و کد ملی آنان در مهلت مقرر توسط واحد استانی مربوط در سامانه جامع آموزشی دانشگاه انجام نشده است یا اقدام لازم بعد از تایید واحد استانی توسط مراکز آموزشی صورت نپذیرفته است نیز در مهلت مذکور، امکان ثبت نام و انتخاب واحد برای آنها فراهم گشته است.1399/02/27
15:18:22
5.0 / 5
2388
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است