دیدار مجازی دانشجویان در دهه سوم رمضان با رهبر انقلاب

دیدار مجازی دانشجویان در دهه سوم رمضان با رهبر انقلاب به گزارش زارا رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری پیرامون دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب كه هر سال در ماه رمضان برگزار می شود، اظهار داشت: امسال باتوجه به شرایط به وجود آمده این دیدار نیمه سوم رمضان به صورت مجازی انجام خواهد شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی با بیان این خبر اظهار نمود: این دیدار هر سال در ماه رمضان برگزار می شد و امسال به سبب بیماری ناشی از ویروس کرونا شرایط آن تغییر کرده است، باتوجه به محدودیت های اعلام شده این دیدار امسال به صورت ویدئوکنفرانس با حضور نمایندگان دانشجویی برگزار می گردد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری افزود: در این دیدار نمایندگان تشکل ها، اتحادیه ها و دانشجویان جهادی در محضر رهبری بوسیله ویدئوکنفرانس صحبت خواهند کرد و نقطه نظرات خودرا همانند سال های قبل اعلام می کنند. کم و کیف این دیدار کنفرانسی از قبل اعلام شده بود، اما باتوجه به دیدار کارگران ما در تلاش هستیم تا آنرا گسترده تر نماییم.
حجت الاسلام رستمی اشاره کرد: تعداد شرکت کنندگان در این دیدار محدود است و اینکه چه تعداد می توانند حضور یابند، اعلام خواهد شد.
وی اشاره کرد: با توجه به این که دیدار حضوری کنسل شد، ما در تلاش هستیم تا باتوجه به شور و شوق دانشجویان برای دیدار با رهبری و برکات این جلسه برای فضای دانشجویی، بعد از اتمام دوران کرونا از رهبری درخواست نماییم تا جلسه ای جایگزین و حضوری برای دانشجویان فراهم گردد و امیدواریم اجابت کنند.
برمبنای اعلام پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری، حجت الاسلام رستمی در آخر با اشاره به زمان برگزاری این دیدار اظهار داشت: زمان قطعی برگزاری دیدار در نیمه سوم ماه رمضان خواهد بود که تاریخ و روز آن اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/02/22
17:20:47
5.0 / 5
2271
تگهای خبر: شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است