آغاز ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال

آغاز ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال زارا: مدیركل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از آغاز ثبت نام دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال در سامانه سجاد آگاهی داد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دکتر جاماسب نوذری اعلام نمود: همچون سنوات گذشته کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی متقاضی میهمانی و انتقال (دارای شرایط خاص) هستند می تواند از تاریخ یکم تا 31 اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری (سامانه سجاد https: //portal.saorg.ir) و با مطالعه دقیق بخشنامه و راهنمای ثبت نام در سامانه مهمانی و انتقال دانشجویان داخل نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
وی اشاره کرد: دانشگاه تنها درخواست هایی را بررسی خواهدنمود که بوسیله این سامانه ثبت شده باشد؛ پس از کلیه متقاضیان میهمانی که مایلند در ترم آتی درخواست انتقال، میهمانی و میهمانی دائم آنان بررسی شود لازم است بوسیله این سامانه اقدام نمایند.
مدیرکل امور دانشجویان داخل ضمن اعلام این نکته که هرگونه سیاست کلان در مورد مهمانی و انتقال در صورت عادی شدن شرایط و آغاز به فعالیت موسسات و دانشگاه های کشور تابع بخشنامه نقل و انتقال و موافقت دانشگاه مبدا و مقصد می باشد و دانشجویان به این مساله توجه داشته باشند که امکان نقل و انتقال در صورت داشتن ظرفیت و مهیا بودن شرایط در دانشگاه مقصد و موافقت دانشگاه مبدا امکان پذیر است.
وی ادامه داد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و پیروی تمام موسسات آموزش عالی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا به این مساله نیز باید اهتمام ویژه داشت که در صورت تداوم وضعیت بیماری، میهمانی و انتقال دانشجویان تحت شرایط موجود خواهد بود و تعیین زمان و ادامه تعطیلی یا آغاز آموزش حضوری در مؤسسات آموزشی و دانشگاه ها با ستاد ملّی مبارزه با کرونا است و دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تابع آن سیاست خواهند بود.
به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر نوذری اظهار داشت: بعد از اتمام ثبت نام دانشجویان متقاضی تا 31 اردیبهشت ماه دانشگاه مبدا از اول خرداد ماه تا 15 تیر نسبت به بررسی درخواستها اقدام و از 16 تیرماه تا 31 مرداد ماه دانشگاه های مقصد درخواستهای موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را بررسی می نمایند.
مدیرکل امور دانشجویان داخل دانشجویان اشاره کرد: دانشجویان می توانند بعد از ثبت درخواست و دریافت کد پی گیری نتیجه درخواست خودرا بوسیله سامانه سجاد پی گیری نمایند و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان باتوجه به شرایط موجود جدا خودداری شود.
منبع:

1399/02/07
18:03:50
5.0 / 5
2636
تگهای خبر: آموزش , ارز , دانشگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است