بخشنامه تسهیل در فرآیند كنترل و پیشگیری از شیوع ویروس كرونا در دانشگاه آزاد؛

كارانه كادر درمان پذیرنده بیماران كووید 19 دو برابر پرداخت می شود

كارانه كادر درمان پذیرنده بیماران كووید 19 دو برابر پرداخت می شود به گزارش زارا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه تسهیل در فرایند كنترل و جلوگیری از انتشار ویروس كرونا را ابلاغ نمود. در این بخشنامه مقرر شد به منظور قدردانی از زحمات كادر درمانی خدوم شاغل در مراكز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی كه نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به كووید19 اقدام می كنند، كارانه ویژه كادر درمانی كه در ارتباط مستقیم با این بیماران هستند، به میزان دوبرابر محاسبه و پرداخت گردد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر محمدمهدی طهرانچی بخشنامه «تسهیل در فرایند كنترل و جلوگیری از انتشار ویروس كرونا» را به رؤسای استان ها، واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ نمود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به لزوم كنترل و جلوگیری از انتشار ویروس كرونا و به منظور تسهیل این فرایند در مراكز درمانی دانشگاه و پیرو بخشنامه شماره 79294/10 مورخ 98/12/5، موارد زیر را ابلاغ كرد:
1- كمیته كنترل بحران شیوع بیماری كووید 19 در هر یك ­از مراكز درمانی دانشگاه به ریاست رئیس بیمارستان تشكیل گردد.
2- همینطور كمیسیون معاملات استان موظف است با تشكیل جلسات فوق العاده تسهیل لازم در جهت تسریع انجام معاملات جهت تأمین اقلام ضروری جهت درمان، كنترل و جلوگیری از انتشار كرونا تا سقف ریالی نصاب معاملاتی استان به عمل آورد. در مواردی كه به تشخیص كمیته كنترل بحران بیمارستان، احتیاج به ترك مناقصه مبحث بند 10 ماده 8 آئین نامه معاملات، طبق تبصره بند ت ماده 14 اساسنامه، اختیار رئیس دانشگاه در این موارد به رئیس استان تفویض می شود.
3- به منظور قدردانی از زحمات كادر درمانی خدوم شاغل در مراكز درمانی دانشگاه آزاد اسلامی كه نسبت به پذیرش بیماران مبتلا به كووید19 اقدام می كنند، كارانه ویژه كادر درمانی كه در ارتباط مستقیم با این بیماران هستند، به میزان دوبرابر محاسبه و پرداخت گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای استان­ ها علاوه بر اعتبار درنظر گرفته شده كه برای تأمین ملزومات ضروری در نظر گرفته شده است، مسئولیت تأمین اعتبارات لازم جهت اجرای این بخشنامه از منابع استانی را داشته و معاونان توسعه منابع سلامت واحدهای دانشگاهی مكلف به نهایت همكاری جهت تأمین و تخصیص اعتبار و پشتیبانی لازم برای اجرای مصوبات كمیته مذكور هستند.1398/12/21
23:54:59
5.0 / 5
2933
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است