استاندار خوزستان:

عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد

عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی در اهواز شروع شد به گزارش زارا استاندار خوزستان از آغاز عملیات ساخت یك هزار واحد مسكونی كاركنان سپاه اطلاع داد.به گزارش زارا به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز در مراسم كلنگ زنی فاز دوم عملیات اجرایی هزار واحد مسكونی كاركنان سپاه اظهار نمود: بعد از توافقی كه میان دولت و نیروهای مسلح برای ساخت منازل مسكونی برای كاركنان سپاه و نیروهای مسلح به دست آمد، امروز طرح ساخت هزار واحد مسكونی برای پرسنل نیروهای مسلح شروع شده است.
وی اضافه كرد: پیشتر هم تعدادی ساختمان در این منطقه باكیفیت خوب و مناسب ساخته شده است و همینطور در مكان های دیگر اهواز هم این كار پرارزش برای نیروهای مسلح به انجام رسیده است.
شریعتی بیان نمود: امید می رود كه در وقت مقرر و با برنامه پیشبینی شده این پروژه به انجام برسد و پرسنل نیروهای مسلح صاحب مسكن شده و شرایط معیشتی بهتری پیدا كنند.
استاندار خوزستان خاطرنشان كرد: كارهای خوبی در استان خوزستان در بخش «مسكن» شروع شده است همچون در منبع آب اهواز كه حدود یك هزار و ۶۰۰ واحد شروع شده است كه ۸۰۰ واحد آن جابه جا می شود كه شامل منازلی است كه بعضاً غیراصولی و روی تپه ساخته شده و با اجرای این طرح این منازل برچیده خواهد شد.
شریعتی افزود: طرح اقدام ملی تولید مسكن هم با حدود هفت هزار و ۶۰۰ واحد را در خوزستان آغاز كرده ایم و اجرای آن با بنیاد مسكن و ستاد اجرایی فرمان امام است و ویژه افراد نیازمند مسكن و مسكن اولی هاست.
استاندار خوزستان اظهار داشت: امید می رود با تكمیل این طرح ها كه اقدامات بسیار مؤثری به شمار می روند، بافت مسكونی را در سطح استان به شرایط استاندارد نزدیك نماییم.

1398/12/15
22:07:19
5.0 / 5
3413
تگهای خبر: ارز , استاندارد , تولید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است