رییس صندوق رفاه خبر داد

بازبینی و هدفمند سازی وام های دانشجویی

بازبینی و هدفمند سازی وام های دانشجویی به گزارش زارا رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از بازبینی و هدفمند سازی وام های دانشجویی آگاهی داد و اظهار داشت: با اجرای طرح تجمیع وام های دانشجویی، این وام ها بازبینی و هدفمند می شوند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر ناصر مطیعی ضمن بیان این مطلب از تدوین طرح بازبینی وام های دانشجویی و تجمیع این وام ها آگاهی داد و اظهار داشت: هم اكنون بیشتر از ۲۰ نوع وام داریم كه با اجرای این طرح تعداد آنها به ۵ تا ۶ نوع وام خواهد رسید.
وی درباب اجرای طرح تجمیع وام های دانشجویی و بازبینی در رویه های پرداخت و بازپرداخت وام ها نیز اشاره كرد: بررسی ابعاد مختلف طرح تجمیع وام های دانشجویی هنوز به پایان نرسیده و بعد از نهایی شدن و ستاندن تائیدیه های لازم برای اجرا ابلاغ خواهد گردید. در واقع این مبادرت به منزله ی حذف وام های دانشجویی نیست، بلكه در امتداد تسهیل و تسریع در پرداخت وام ها و كوشش برای حمایت بیشتر از دانشجویان، این طرح اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دكترمطیعی درانتها تصریح كرد: تا زمان نهایی شدن طرح و طی مراحل قانونی، پرداخت وام بر اساس همان روال قبلی استمرار خواهد داشت.
منبع:

1398/12/12
19:15:39
5.0 / 5
3363
تگهای خبر: وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است