توسط داروسازی دكتر عبیدی انجام شد

بهره برداری از پایگاه سلامت شهری شماره یك سرپل ذهاب

بهره برداری از پایگاه سلامت شهری شماره یك سرپل ذهاب زارا: پایگاه سلامت شهری شماره یك سرپل ذهاب با حضور مسئولان عالی رتبه استان كرمانشاه و اعضای هیئت مدیره داروسازی دكتر عبیدی افتتاح و به بهره برداری رسید.به گزارش زارا به نقل از مهر، رئیس شبكه بهداشت و درمان سرپل ذهاب در افتتاح این پایگاه سلامت شهری كه سه شنبه ۱۵ بهمن ماه انجام شد، اظهار داشت: داروسازی دكتر عبیدی بمنظور ارتقای سطح سلامت جامعه و یاری رساندن به هموطنان لطمه دیده در زلزله سال ۹۶ و در امتداد مسئولیت اجتماعی خود مبادرت به ساخت پایگاه سلامت شهری شماره یك در این شهرستان كرده است این پایگاه با زیربنای ۲۱۵ متر مربع توسط شركت داروسازی عبیدی راه اندازی شده است.
مازیار طهماسبی اضافه كرد: گروه كوبل، مشتمل بر شركت كوبل دارو، داروسازی دكتر عبیدی و شركت آدوراطب در امتداد انجام مسئولیت اجتماعی، قبل از این نیز ۲ خانه بهداشت در روستاهای گراوه تازه آباد و شیرین آب شهرستان قصرشیرین را در مهرماه سال جاری افتتاح و بهر برداری رسانده است.
سید امیر رضویان مدیرعامل داروسازی دكتر عبیدی در مراسم افتتاح پایگاه سلامت شهری شماره ۱ سرپل ذهاب اظهار داشت: گروه كوبل در امتداد مسئولیت اجتماعی خود و با رویكرد ارتقا سطح سلامت جامعه در همراهی با مردم لطمه دیده از زلزله آبان سال ۹۶ در كرمانشاه، مبادرت به ساخت ۲ خانه بهداشت كرده است و هم اكنون سومین پروژه پشتیبانی از مردم استان كرمانشاه با ساخت پایگاه سلامت شهری شماره ۱ سر پل ذهاب انجام شد.
مدیرعامل داروسازی دكترعبیدی در ادامه با اشاره به حضور اعضای هیأت مدیره داروسازی دكترعبیدی در این مراسم بر اهمیت مسئولیت اجتماعی گروه كوبل اصرار كرد و اظهار داشت: كمك به هموطنان همواره در برنامه های گروه كوبل قرار داشته است و سالانه خدمات گسترده بهداشتی، درمانی و دارویی صورت می گیرد.

رضویان درانتها صحبت های خود با اشاره به كارهای مستمر گروه كوبل اظهار داشت: تجهیز ۸ خانه بهداشت در استان خوزستان و ساخت ۲ خانه بهداشت دیگر در استان لرستان در حال انجام می باشد و علاوه بر آن داروسازی دكترعبیدی باتوجه به محدودیت دسترسی هموطنان عشایر به خدمات پزشكی و بهداشتی برنامه ای مستمر برای ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی دارد. در واقع تیم پزشكی داروسازی دكترعبیدی با حضور در مناطق عشایرنشین كشور و با ارائه خدمات رایگان در تلاش هستیم تا عشایر به سلامت به كوچ خود ادامه دهند.
دكتر شكیبا معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی استان كرمانشاه با اشاره به سرعت عمل داروسازی دكتر عبیدی در ساخت پایگاه سلامت شهری شماره ۱ سرپل ذهاب اظهار داشت: با همت داروسازی دكترعبیدی این پایگاه در مدت زمان ۶ ماه ساخته و به بهره برداری رسید. این پایگاه سلامت شهری در دوطبقه با زیربنای ۲۱۵ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال ساخته شده است.
وی همین طور درانتها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهار داشت: امروزه می بینیم اندوه و گرفتاری و مصیبت های حاصل از وقوع زلزله با لطف خداوند و كمك خیرین خصوصاً در بخش بهداشت و درمان به فرصت تبدیل گشته است و خیرین در بخش سلامت و درمان استان كرمانشاه خصوصاً شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب همكاری بسیار خوبی داشتند كه قابل تقدیر است.
دكتر مازیار طهماسبی مدیر شبكه بهداشت و درمان سرپل ذهاب در ادامه این مراسم اظهار داشت: شهرستان سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه بیشتر از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد كه پایگاه سلامت شهری شماره ۱ شهرستان به مناسبت ایام الله دهه مبارك فجر به بهره برداری رسید. این پایگاه جمعیت ۸ هزار و ۵۰۰ نفری كه مشتمل بر ۲ هزار و۶۰۰ خانوار است را تحت پوشش قرار می دهد و به آنها خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه می دهد.


منبع:

1398/11/20
13:53:22
5.0 / 5
4072
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است