رییس دانشگاه امیركبیر عنوان كرد

افزایش ۴درصدی بودجه دانشگاه در مقابل بالارفتن ۲۰درصدی هزینه ها

افزایش ۴درصدی بودجه دانشگاه در مقابل بالارفتن ۲۰درصدی هزینه ها به گزارش زارا رئیس دانشگاه امیركبیر با اشاره به افزایش حدود ۴ درصدی بودجه دانشگاه برای سال ۹۹ اظهار نمود: این میزان با عنایت به افزایش حدود ۲۰ درصدی هزینه ها، كفاف اداره دانشگاه را نخواهد داد.


دكتر سید احمد معتمدی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت تخصیص بودجه جاری دانشگاه امیركبیر اشاره نمود و اضافه كرد: متاسفانه با گذشت حدود ۱۱ ماه از سال میزان تخصیص بودجه دانشگاه ها و همینطور دانشگاه امیركبیر بسیار پایین است و هنوز حدود ۲۵ درصد از بودجه ای سال به دانشگاه داده نشده است.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: سازمان برنامه و بودجه كشور قول داده است تا آخر سال تخصیص صد درصدی از بودجه جاری سال در دانشگاه امیركبیر اتفاق بیفتد و همانطور كه عنوان شد تا كنون ۷۵ درصد از بودجه ما تخصیص یافته است.
رییس دانشگاه امیركبیر همینطور تصریح كرد: میزان افزایش بودجه سال ۹۹ دانشگاه حدود ۴ درصد بوده است كه با عنایت به میزان تورم و افزایش حدود ۲۰ درصدی حقوق و مزایای پرسنل كه مجموعه رشد هزینه ها به ۲۰ درصد می رسد این میزان افزایش بودجه به هیچ عنوان كفاف اداره دانشگاه را نخواهد داد.
دكتر معتمدی تصریح كرد: امیدوار هستیم مجلس شورای اسلامی تصمیمی در جهت افزایش بودجه دانشگاه امیركبیر در سال ۹۹ داشته باشد و ما در این حوزه رایزنی های خویش را انجام می دهیم. در این راستا هفته گذشته هم روسای دانشگاه های سطح یك با رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور جلسه ای را برگزار كردند و قول هایی برای رفع نگرانی دانشگاه ها داده شده است.1398/11/05
14:30:04
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است