معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعلام كرد

راه اندازی دانشكده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان، در دستور كار است

راه اندازی دانشكده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان، در دستور كار است به گزارش زارا معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اظهار داشت: با پیگیری ها و حمایت های صورت گرفته، راه اندازی دانشكده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان، در دستور كار است و باید با حمایت مالی صنایع موجود در استان و همكاری استاندار هرمزگان با جدیت اجرایی شود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر محمدتقی نظر پور همین طور در جلسه كمیسیون دائمی هیئت امنا دانشگاه هرمزگان در سال ۹۸، ضمن ابراز تشكر از مشاركت خیرین در ساخت پروژه های خوابگاهی دانشگاه های وزارت علوم و تحقیقات و فناوری بر ضرورت مناسب بودن معماری این سازه ها تاكید كرد و كیفیت محل زندگی دانشجویان در دوران تحصیل را در پیشرفت علمی آنها بسیار مؤثر دانست.
دكتر علی اكبر شیخی فینی رئیس دانشگاه هرمزگان نیز در این نشست با اشاره به پیشرفت های اتفاق افتاده در طول سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۸ به بیان گزارش عملكرد مدیریت این دانشگاه پرداخت.
دكتر نظرپور همین طور در دیدار با استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت تقویت امكانات دانشگاه های استان خصوصاً دانشگاه هرمزگان، عنوان كرد: در این راستا حمایت های لازم را خواهیم داشت و از استاندار هرمزگان نیز می خواهیم كه كمك های خوبی به این دانشگاه داشته باشد.
وی افزود: با پیگیری ها و حمایت های صورت گرفته، راه اندازی دانشكده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان، در دستور كار است و باید با حمایت مالی صنایع موجود در استان و همكاری استاندار هرمزگان با جدیت اجرایی شود.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، استاندار هرمزگان نیز در این دیدار ضرورت تقویت دانشگاه های استان در امتداد توسعه شركت های دانش بنیان در هرمزگان را از دیگر اولویت های مهم در حوزه علمی و دانشگاهی هرمزگان برشمرد كه باید مورد توجه باشد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس كمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان، در مسافرت به استان هرمزگان، ضمن بازدید از پروژه های در دست ساخت مانند استخر سرپوشیده، سالن همایش ها و سلف سرویس دانشگاه هرمزگان، از نزدیك در جریان روند راه اندازی این پروژه ها قرار گرفت.

منبع:

1398/10/29
23:44:57
5.0 / 5
4425
تگهای خبر: دانشگاه , سرویس , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است