رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها:

یكی از آخرین مكاتبات سردار سلیمانی سفارش به مسئولان برای حل مشكلات دانشجویان بود

یكی از آخرین مكاتبات سردار سلیمانی سفارش به مسئولان برای حل مشكلات دانشجویان بود به گزارش زارا رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اظهار داشت: یكی از آخرین مكاتبات سردار سلیمانی سفارش به مسئولان برای حل مشكلات دانشجویان بود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مراسم بزرگداشت شهیدان سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمانش كه با حضور صدها نفر از دانشجویان خارجی در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: یك عده نادان و ناآگاه یك زمان فریاد می زدند و شعار «نه غزه نه لبنان» سر می دادند، ولی سردار سلیمانی هیچ وقت نگفت عراق، سوریه و لبنان به من ربطی ندارد و می گفت هرجا مظلومی است باید از آنها دفاع نماییم و برای دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم به میدان رفت.
وی در قسمتی از سخنان خود اظهار داشت: یكی از آخرین مكاتبات سردار سلیمانی سفارش برای حل مشكلات دانشجویان به خصوص دانشجویان كشورهای جبهه مقاومت به مسئولان آموزش عالی بود.
رستمی اشاره كرد: امروز فقط ما عزادار نیستیم، دانشجویان جهان اسلام هم در عزای سردار سلیمانی در كنار ایران هستند و باید به آنها نیز تسلیت گفت.
حجت الاسلام والمسلمین رستمی اشاره كرد: مستكبران ظلم و ستم های بسیاری به مردمان مسلمان كرده اند و امروز باید شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس را به ملت های مسلمان تبریك و تسلیت گفت.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها اشاره كرد: شهادت سربازان جبهه مقاومت به خواست خداوند موحب بركت شد و ما امروز به بركت خون شهیدان سلیمانی و همرزمانش شاهد اتحاد كشورهای مسلمان هستیم.
رستمی اظهار داشت: دشمنان اسلام به دنبال تفرقه در عراق بودند و در ایران هم با ایجاد گسل های اجتماعی و اقتصادی به دنبال فتنه بودند و فتنه هم كردند كه به لطف خدا خنثی شد.
وی با اشاره به اینكه اتحاد دو ملت ایران و عراق در مراسم خاكسپاری پیكر شهدا به اوج خود رسید، اشاره كرد: اخلاص، ولایت پذیری و پشتیبانی از مظلوم از خاصیت های بارز سردار سلیمانی بود و همین اخلاص دلیل محبوبیت وی بین مردم شد.
رستمی با اشاره به نابودی داعش توسط سردار سلیمانی و همرزمانش اظهار داشت: سرار سلیمانی وجودش را وقف دفاع از مظلومان و مستضعفان كرد. شهدای جبهه مقاومت مسیر را برای ما تبیین كردند و خسته و ناامید نشدن را به همه مسلمانان آموزش دادند.
وی با اشاره به ضربه مقتدرانه سپاه پاسداران به آمریكا اظهار داشت: آمریكا باید از منطقه بیرون برود و دانشجویان در بیرون كردن آمریكا از منطقه وظیفه مهمی دارند.
به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، رستمی گفت: باید توجه داشت كه اعتماد به دشمن به كشور لطمه خواهد زد. هر كسی هر جایی و هر زمانی به آمریكا اعتماد كند آن زمان لحظه ضربه خوردنش خواهد بود.
منبع:

1398/10/21
14:22:32
5.0 / 5
3966
تگهای خبر: آموزش , ارز , اقتصاد , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است