مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های لرستان:

سردار سلیمانی، نماد مقاومت مردم ایران است

سردار سلیمانی، نماد مقاومت مردم ایران است به گزارش زارا ایسنا/لرستان مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های لرستان اظهار داشت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نماد ملی مقاومت برای همه مردم كشور و یك شخصیت برجسته شجاع و فراجناحی است.


حجت الاسلام مهدی قدرتی امروز در كارگاه هم اندیشی و معرفت افزایی ائمه جماعات و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان كه به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار نمود: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، رشادت های فراوانی در داخل و خارج از كشور به خرج داد و به نوعی، شهید سلیمانی، مالك اشتر رهبر و عَلَمدار ایران بود.
وی ادامه داد: همان گونه كه رهبر فرموده اند و مطالبه همه ملت ایران اسلامی است انتقام خون شهید سلیمانی، باید گرفته شود و بی تردید، خون شهید سلیمانی، زوال و نابودی آمریكا و رژیم جعلی صهیونیستی را تسریع می كند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، افزود: انتقام خون شهید سلیمانی، در عرصه انتقام سخت، گرفته خواهد شد؛ ولی در عرصه جنگ نرم هم رسالت همه ماست كه با مضاعف كردن كارهای خود، گام های اثرگذارتری نسبت به گذشته در این حوزه برداریم؛ باید هژمونی و سلطه آمریكا در جهان، فرو ریزد و با تلاش جبهه بین المللی مقاومت، بطور یقین، این چنین خواهد شد.
حجت الاسلام قدرتی، با بیان این كه شهید سپهبد سلیمانی، از نظر شخصیتی، دارای خاصیت های فراوانی همچون سعه صدر، گذشت و فداكاری بود و از نظر شجاعت نیز زبانزد همه عالم بود، افزود: بدون شك، خون شهید سلیمانی، موجب تقویت وحدت در كشور می شود.
وی برگزاری كارگاه هم اندیشی و معرفت افزایی ائمه جماعات دانشگاه های استان و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان را اقدامی برای تقویت تبادل دیدگاه ها و تجربیات دانست و اشاره كرد: جایگاه امام جماعت بودن، یك جایگاه بسیار مهم است؛ امام جماعت علاوه بر زبان و گفتار، باید در رفتار و كردار هم الگوی مردم باشد و با تبلیغ عملی و رفتاری، تعالیم دینی را در جامعه، ترویج و تقویت كند.
وی تاكید كرد: بر طبق توجه محتوایی به بیانیه «گام دوم انقلاب اسلامی»، باید كوشش كرد دانشگاه های كشور، اسلامی تر شوند.
منبع:

1398/10/16
22:41:44
5.0 / 5
4452
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است