دكتر سلیمانی:

علم ایرانیان، آمریكا را عصبانی می كند

علم ایرانیان، آمریكا را عصبانی می كند به گزارش زارا دكتر مسعود سلیمانی با تاكید بر این كه آمریكا از علم ایرانی ها و دانشمندان ایرانی عصبانی است و پیشرفت كشور اسلامی چشمان آنها را كور می كند، اظهار نمود: آنچه كه مرا در زندان آمریكا سرپا نگه داشت قرآن بود و سفارش می كنم روزی حتی شده یك آیه قرآن بخوانید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر مسعود سلیمانی در مراسمی كه به مناسبت آزادی از زندان آمریكا و بازگشت به كشور، ظهر امروز در سالن شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید با تاكید بر این كه علم و توسعه ایران آمریكا را ناراحت می كند، اظهار داشت: من در این مدت دریافتم كه آنچه كه آمریكا را عصبانی می كند علم دانشمندان و دانشجویان ایرانی است و آنها از پیشرفت یك كشور اسلامی به شدت عصبانی هستند و این مورد چشمان آنها را كور می كند و نمی دانند چه برخوردی داشته باشند.
وی در ادامه خاطرنشان كرد: نمی دانم چه طور بگویم كه هیچ چیز مهم تر از این نیست كه روی پای خودمان بایستیم و این مورد هم فقط از راه علم به دست می آید و از علم است كه می توانیم به همه چیز دست پیدا نماییم.
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس افزود: چیزی كه در زندان من را سرپا نگه داشت قرآن بود و به شما سفارش می كنم حتی اگر شده روزی یك آیه از قرآن را بخوانید.
این استاد دانشگاه ضمن تشكر از زحمات دستگاه های امنیتی، وزارت امور خارجه، دانشگاه ها، وزارت علوم و غیره كه در آزادی او از زندان آمریكا نقش داشتند، اظهار نمود: طرف مقابل ما یك گرگ استكباری بود و خوی استكباری او اجازه نمی داد دادگاه من تشكیل گردد اما با زحمات و پیگیری های تمامی مسؤلان آزادی من محقق شد.
دكتر سلیمانی تصریح كرد: با تلاش و پشتكار می توانیم پیشرفت نماییم و به جاهای خوبی برسیم باآنكه كاستی هایی در این حوزه وجود دارد اما می توانیم با تلاش به هدف دست یابیم.
به گزارش زارا به نقل از ایسنا، در این مراسم دكتر ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت، دكتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین المللی، دكتر تفرشی معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر قوه قضاییه، خانواده دكتر مسعود سلیمانی و همینطور دانشجویان، اساتید و همینطور مسؤلان دانشگاه تربیت مدرس حضور داشتند.1398/09/25
14:24:36
5.0 / 5
4506
تگهای خبر: بهداشت , دانشگاه , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است