بسیج عمومی شعب بانك ملی برای فعال سازی رمز دوم یك بار مصرف مشتریان

بسیج عمومی شعب بانك ملی برای فعال سازی رمز دوم یك بار مصرف مشتریان زارا: با گردنگیر بانك مركزی به استفاده از رمز پویا، ساعت كاری تمامی شعب بانك ملی ایران به منظور ارائه خدمات مشاوره و راه اندازی رمز دوم یك بار مصرف مشتریان آنها پس از زمان گردنگیر شده، افزایش پیدا كرد.به گزارش زارا به نقل از مهر به نقل از بانك ملی ایران، اپلیكیشن ۶۰ بانك ملی ایران، ابزاری برای تولید رمز یك بار مصرف در بستر گوشی تلفن هم راه است كه فعال سازی آن از روش های متفاوتی بصورت كاملا غیرحضوری امكان پذیر است.
مشتریان می توانند برای فعال سازی برنامه ی رمز یكبارمصرف بوسیله دانلود آن از سایت رسمی بانك به آدرس bmi.ir و یا كافه بازار و گوگل پلی برای كاربران اندروید و سیبچه برای كاربران گوشیهای اپل اقدام نموده و با مراجعه به بالغ بر ۸۰۰۰ خودپرداز، كیوسك و كش لس های این بانك و یا بوسیله سامانه ی بام رمز خودرا فعال نمایند.
مشتریانی هم كه گوشی هوشمند نداشته و یا بدلیل پایین بودن ورژن گوشی امكان دریافت برنامه ۶۰ را نداشته باشند به راحتی می توانند بوسیله كد دستوری #۶۰*۷۳۷* مبادرت به دریافت رمز یكبارمصرف نمایند.
اما اگر بهر دلیلی مشتریان موفق به فعال سازی غیر حضوری نشوند و در پروسه نصب نیازمند راهنمایی باشند، با تمهیدات ویژه ی بعمل آمده در بانك ملی ایران مشتریان می توانند در ایام شنبه تا ۴ شنبه تا ساعت ۱۷ و روزهای پنج شنبه تا ساعت ۱۵ به تمامی شعب این بانك بازگشت كنند.
همچنین كارشناسان بانك همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰ در حدود ۱۴۰ پایگاه شبانه روزی و شعب شهاب بانك ملی پاسخگوی بازگشت ی مشتریان دراین زمینه خواهند بود.
در روزهای جمعه نیز از ساعت ۹ بامداد لغایت ۱۹ كارشناسان بانك ملی ایران به راهنمایی مراجعین مشغول خواهند بود.
لازم به ذكر است، با عنایت به گردنگیر استفاده از رمزهای پویا و همین طور افزایش استقبال كاربران برای نصب اپلیكیشن ۶۰ با نزدیك شدن به زمانبندی اعلام شده از طرف بانك مركزی، سفارش می شود تا مشتریان عزیز پروسه نصب این اپلیكیشن را برای جلوگیری از بروز مشكلات احتمالی به روزهای اختتام ماه موكول نكنند و در اسرع وقت اقدام نمایند
روش گام به گام فعال سازی هر دو روش دریافت رمز یكبارمصرف نیز در سایت این بانك به آدرس www.bmi.ir قابل دسترسی است. تا روز گذشته ۱۲ آذرماه بیشتر از ۵۶۳ هزار نفر «اپلیكیشن ۶۰» را نصب كرده اند و بانك ملی ایران همه كاربرانی كه تا پیش از اختتام آذر ماه این اپلیكیشن را نصب كنند، در قرعه كشی ۶۰ جایزه ویژه جشنواره "شصتت خبردار شده" نیز شركت داده خواهند شد.


منبع:

1398/09/16
23:43:40
5.0 / 5
4541
تگهای خبر: بازار , بانك , تولید , جایزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است