یك مقام صنفی اعلام كرد:

قاچاق، عامل افزایش قیمت گوشت

قاچاق، عامل افزایش قیمت گوشت به گزارش زارا یك مقام مسئول، درباب تاثیر افزایش قیمت بنزین در گوشت قرمز اظهار داشت: به سبب اینكه حمل و نقل گوشت در كشور، با بنزین ارتباطی ندارد؛ افزایش قیمت بنزین تاثیری در افزایش قیمت گوشت قرمز ندارد.


به گزارش زارا به نقل از صدا و سیما، علی اصغر ملكی اظهار داشت: گوشت مصرفی تهران از شرق و غرب كشور تامین می شود؛ این در حالیست كه گزارش هایی كه به دست ما از مرزهای غربی رسیده است، شاهد قاچاق گسترده دام از شهرهای اشنویه و پیرانشهر به كشور عراق هستیم.
وی اضافه كرد: از طرفی استاندار خراسان رضوی خروج دام از این استان را به سبب مصرف داخلی استان ممنوع كرده و این هم یكی از علت های كم شدن گوشت گوسفندی در تهران است.
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در ادامه اظهار داشت: اگر مسئولان ذیربط به این دو سوژه رسیدگی كنند، اساسا قیمت گوشت كاهش خواهد یافت و به همان قیمت های دو هفته قبل می رسیم.
ملكی درباب تاثیر افزایش قیمت بنزین در گوشت قرمز هم اظهار داشت: به سبب اینكه حمل و نقل گوشت دركشور با بنزین ارتباطی ندارد افزایش قیمت بنزین تاثیری در افزایش قیمت گوشت قرمز ندارد.
وی اظهار داشت: قیمت گوشت گوسفندی در هفته های گذشته به ۸۰ هزار تومان رسیده بود و قیمت هر كیلو گوشت تحویل داده شده به مغازه دار ۸۳ هزار تومان بود، اما امروز تحویل درب مغازه به ۹۳ هزار تومان رسیده كه مغازه دار با ۱۰ درصد افزایش آنرا به دست مشتری می دهد.


منبع:

1398/09/04
14:54:49
5.0 / 5
4583
تگهای خبر: قاچاق , قیمت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است