جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام گردید

جزئیات برگزاری هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام گردید به گزارش زارا شركت كنندگان در هفتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی كشور برای سال ۹۸ از روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه سال جاری می توانند با رفتن به سایت سازمان سنجش و آموزش كشور كارت ورود به جلسه خویش را دریافت نمایند.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، كارت شركت در آزمون تمامی داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی كشور برای سال ۹۸ از روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش كشور كارت به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد بنابراین تمامی متقاضیان شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد كردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاع ثبت نامی و یا شماره پرونده و كد رهگیری خود پرینت كارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.
برپایه تاكید سازمان سنجش و آموزش كشور جهت شركت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی كشور همراه داشتن پرینت كارت در شركت آزمون، اصل كارت ملی یا شناسنامه عكس دار الزامی است و داوطلبانی كه به علت در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی پرونده یا كد پیگیری مورد نظر موفق به دریافت پرینت كارت خود نشوند حتما به سازمان سنجش و آموزش كشور رجوع كنند و سیستم پاسخگوی این سازمان مبحث را پیگیری خواهد نمود.
همینطور داوطلبانی كه اطلاعات ثبت نامی آنها با كارت دریافتی در آزمون مغایرت داشته باشد لازم است برای اصلاح مورد یا موارد تا ۳۰ آبان ماه جاری به پایگاه اطلاع رسانی سازمان و قسمت ویرایش رجوع و اطلاعات خویش را اصلاح نمایند و یا می توانند به نماینده سازمان سنجش كشور مستقر در باجه رفع نقض حوزه مربوطه رجوع كنند.
البته در مورد سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران هیچ گونه ویرایشی در این بند انجام نخواهد كرد چون كه با عنایت به هماهنگی انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران متقاضیان باید در تاریخ های ۱۶ تا ۱۸ مهر برای ویرایش سهمیه شغل مربوطه اقدام می كردند.
هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرای كشور روز پنجشبنه ۳۰ آبان ماه در حوزه های امتحانی برگزار می شود. فرایند برگزاری این آزمون به این شكل است كه درهای ورودی به جلسه از ساعت ۸: ۳۰ دقیقه بامداد و در نوبت عصر از ساعت ۱۴: ۳۰ دقیقه بسته خواهد شد.1398/08/25
01:31:17
5.0 / 5
4238
تگهای خبر: آموزش , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است