گزارش زارا

اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند

اقدام عجیب راه آهن در حذف قطارهای حومه ای، مسافران سرگردان شدند به گزارش زارا شركت راه آهن در اقدامی عجیب بدون اطلاع رسانی قبلی قطارهای حومه ای را به بهانه خدمت رسانی به زائرین اربعین حذف نمود و سبب سرگردانی مسافران در ایستگاه ها شد.به گزارش زارا به نقل از مهر، شركت راه آهن در اقدامی عجیب و بدون اطلاع رسانی قبلی به مسافران، قطارهای حومه ای را از امروز (یكشنبه ۲۱ مهر) لغو نمود.
از سال ۹۳ قطارهای حومه ای در شهرهای كرج، قزوین، پرند، گرمسار و قم شروع به كار كرد و به تدریج در دیگر شهرهای حومه ای كلانشهرهایی چون تبریز، اصفهان و اهواز هم به كار گرفته شد و توانست جایگاه خوبی خصوصا برای شهرهای حومه ای تهران میان مسافران روزمره این شهرها به دست بیاورد، اما در اقدامی هماهنگ نشده و بدون اطلاع رسانی قبلی، شركت راه آهن، شركت رجا مجری قطارهای حومه ای را ملزم به انتقال قطارهای این بخش به ایستگاه های كرمانشاه، اهواز و خرمشهر برای انتقال زائرین اربعین كرد.
این اتفاق در حالی رقم خورد كه خیلی از مسافرانی كه از قبل بلیت تهیه كرده بودند، امروز در ایستگاه های راه آهن قم، كرج، قزوین، گرمسار به مقصد تهران و ایستگاه های میانی آنها تا تهران سرگردان شده بودند.
به نظر می رسد انتقال قطارهای حومه ای به ایستگاه های راه آهن های غرب و جنوب كشور برای جابه جایی زائرین اربعین تا ۲۹ مهر ماه هم ادامه داشته باشد.
گفتنی است مدیرعامل شركت راه آهن در گفتگویی كه با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در روز جاری انجام داده، صرفا اعلام نموده است كه از ظرفیت قطارهای حومه ای در جابه جایی زائرین اربعین استفاده می شود؛ اما به این مورد كه كلیه مسیرهای قطارهای حومه ای حذف شده باشند، اشاره ای نشده است.

1398/07/21
14:50:32
5.0 / 5
3940
تگهای خبر: شركت , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است