آئین نامه و شیوه نامه جدید جشنواره دانشجوی نمونه ابلاغ گردید، مهلت ثبت نام تا چهارم آبان

آئین نامه و شیوه نامه جدید جشنواره دانشجوی نمونه ابلاغ گردید، مهلت ثبت نام تا چهارم آبان به گزارش زارا مدیر كل فرهنگی وزارت بهداشت از ابلاغ بخشنامه و شیوه نامه جدید جشنواره دانشجوی نمونه آگاهی داد و اظهار داشت: «آیین نامه جدید دانشجوی نمونه» با تأیید وزیر بهداشت و وزیر علوم به دانشگاه های سراسر كشور ابلاغ گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، امیر لله گانی مدیركل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به تغییرات بوجود آمده در آئین نامه جدید، اظهار داشت: به علت تغییرات بوجود آمده در آئین نامه جدید نسبت به آئین نامه قبلی ضروری می باشد دانشجویان متقاضی شركت در «جشنواره دانشجوی نمونه» حتما آئین نامه و شیوه نامه اجرایی جدید را مطالعه و سپس برای ثبت نام اقدام نمایند.
للـه گانی یكی از مهمترین تغییرات بوجود آمده در آئین نامه جدید را افزوده شدن «بخش فناوری» به بخش های جشنواره عنوان نمود و اضافه كرد: در دوره های قبلی جشنواره امتیازهای «آموزشی»، «پژوهشی» و «فرهنگی» برای ارزیابی دانشجویان در نظر گرفته می شد؛ با عنایت به اهمیت دانشگاه های نسل سوم و انتظار از دانشجویان نمونه برای ورود به عرصه فناوری، این مورد هم به شاخصهای ارزیابی اضافه شده است.
مدیر كل فرهنگی وزارت بهداشت در انتها تاكید كرد: بخش های «آموزشی»، «پژوهشی» و «فرهنگی» هم مورد تجدید نظر قرار گرفته و تغییراتی در شاخص ها و امتیازهای آنها بوجود آمده است.
«جشنواره دانشجوی نمونه» بیست و هشتمین دوره خویش را سپری می كند و با مشاركت وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد. در اختتامیه جشنواره كه هر ساله با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای بهداشت و علوم برگزار می گردد از ۴۰ دانشجوی نمونه كشوری از هر دو وزارتخانه تقدیر می شود.
به گزارش مفدا، مهلت ثبت نام جهت شركت در جشنواره امسال از ۲۰ مهرماه تا ۴ آبان ماه تعیین شده است. علاقه مندان به شركت در این جشنواره می توانند به سامانه http: //nemooneh.behdasht.gov.ir/ مراجعه نموده و ثبت نام كنند.
آیین نامه شركت در جشنواره اینجا و شیوه نامه آن هم اینجا قابل دریافت است.
منبع:

1398/07/09
14:14:49
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: آموزش , ارز , بهداشت , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است