پیش بینی تحقق ظرفیت اسمی ۷۰۰ هزارتنی تولید

ركوردشكنی پتروشیمی امیركبیر در تولید محصولات پلمیری پس از ۱۰ سال

ركوردشكنی پتروشیمی امیركبیر در تولید محصولات پلمیری پس از ۱۰ سال به گزارش زارا تولید محصولات پلیمری پتروشیمی امیركبیر برای نخستین بار در ۱۰ سال گذشته، با تامین بموقع خوراك متنوع و رشد دریافت اتیلن، در انتها نخستین روز مهرماه از مرز ۳۱۵ هزار تن گذشت.


به گزارش زارا به نقل از مهر و به نقل از شركت پتروشیمی امیركبیر، این آمار به معنای تولید ماهانه بیشتر از ۵۲ هزار تن است، این در شرایطی است كه در نیمه اول سال ۹۷، كل تولید پلیمری شركت ۲۴۲ هزار تن بوده كه نشان از رشد ۳۰ درصدی دارد. با تمهیدات اتخاذ شده، پیشبینی می شود تا آخر سال برای نخستین بار؛ میزان تولید محصولات پلیمری به مرز ۷۰۰ هزار تن كه ظرفیت اسمی مجتمع است، برسد.
* رشد بی سابقه اتیلن دریافتی در شش ماهه نخست سال جاریدر این میان شركت پتروشیمی امیركبیر برای اجرای استراتژی های تولید خود و با ایجاد تنوع در دریافت خوراك، در ۶ ماهه اول سال جاری توانست با دریافت ۱۷۵ هزار و ۱۹۲ تن اتیلن، ۲۶۵ درصد برنامه پیشبینی شده تامین این خوراك را محقق سازد. این میزان اتیلن دریافتی نسبت به دوره مشابه سال پیش از رشدی معادل ۱۲۵ درصد برخوردار بوده كه نسبت به ۱۰ سال قبل بی سابقه بوده است.
شركت پتروشیمی امیركبیر، كه امسال بیستمین سال فعالیت خویش را سپری می كند، همچون شركت های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است كه در طول شش ماه اول سال جاری با اتخاذ روش های جدید برای تامین خوراك، توانسته بیشتر از ظرفیت های پیشبینی شده شركت در زمینه تولید را محقق كند.گفتنی است، این مجتمع تولیدی در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی استقرار دارد.
پتروشیمی امیركبیر تولید كننده متنوع ترین محصولات پلیمری شامل پلی اتیلن سنگین، پلی اتیلن سبك، و پلی اتیلن سبك خطی در سطح كشور است كه با عرضه محصولات خود در بازارهای داخلی و خارجی، جایگاه مهمی در صنعت پتروشیمی ایران را داراست.این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/07/07
18:57:16
5.0 / 5
4309
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , زمینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است