دو انتصاب در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

دو انتصاب در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به گزارش زارا معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی احكام جداگانه ای مشاوران خویش را منصوب نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر سید عابدین حسینی آهنگری عضو هیات علمی دانشكده علوم پزشكی آبادان و دكتر حسن زائری لطف طی احكام جداگانه ای از جانب دكتر سیما سادات لاری، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بعنوان مشاوران وی منصوب شدند.
دكتر لاری در این احكام تاكید كرده است كه با بهره گیری از تمام منابع و ظرفیت های موجود و استفاده از توانمندی ها و تجارت مفید سایر مدیران، كارشناسان معاونت و مسئولین دانشگاهی، در انجام وظایف و انتظارات موفق باشند.
تعامل سازنده و ارتباط فراگیر با سایر معاونت ها، دانشگاه ها و دانشكده های تحت پوشش و سازمان های تابعه وزارت بهداشت، اجرا و نظارت بر فرآیندهای اداری معاونت و كلیه امور بودجه، مالی و انفورماتیك، پیگیری و اجرای صحیح و بموقع برنامه ها و فعالیت های معاونت و مدیریت كلیه مراسم ها، همایش ها و گردهمایی ها همچون وظایفی است كه معاون وزیر بهداشت برای دكتر حسینی آهنگری بعنوان مشاور خود برشمرده است.
بر مبنای اعلام مفدا، دكتر لاری همینطور در حكم دكتر زائری به تعامل سازنده و ارتباط فراگیر با سایر معاونت ها، دانشگاه ها و دانشكده های تحت پوشش و سازمان های تابعه وزارت بهداشت، نظارت بر پایش مستمر بر عملكرد ادارات كل زیرمجموعه معاونت و اتخاذ تمهیدات لازم برای افزایش روحیه مسئولیت پذیری مدیران و كاركنان بعنوان وظایف دیگر مشاور این معاونت اشاره نموده است.1398/06/15
23:17:09
5.0 / 5
4340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است