اجاره خانه باكمك استارتاپی كه پلان خانه را هم به شما نشان داده است

اجاره خانه باكمك استارتاپی كه پلان خانه را هم به شما نشان داده است زارا: مشاهده پلان ساختمان، می تواند تصویر دقیقی از موقعیت اتاق ها و وضعیت كلی خانه بدهد.به گزارش زارا به نقل از مهر، این موضوع، علاوه بر امكان تجسم نما در یك نگاه، از بازدیدهای بی نتیجه جلوگیری می كند و نیاز به صرف زمان بسیار در ترافیك برای مشاهده و بازدید از یك خانه برای اجاره نخواهد بود.
معمولا وقتی مقرر است شخصی، خانه ای اجاره كند با محدودیت زمانی زیادی روبرو است، یا با صاحبخانه قبلی توافقش نشده است یا دلیلهای دیگری كه به هر حال محدودیت زمانی برای او به وجود می آورد. این فشارها موجب می شود كه فهرستی از خانه هایی كه با بودجه او سازگار است تهیه كرده و هر روز زمان زیادی خالی كرده تا بتواند همه خانه ها را بازدید كند.
آنقدر هر روز بازدید كه می رود و آنقدر برای هر بازدید در ترافیك و شلوغی بوده است كه دیگر توان بازدید دقیق یك خانه را نخواهد داشت. برای خرید خانه در تهران یكی از مواردی كه باید به آن توجه داشت اندازه ها و شكل داخلی خانه یا به اصطلاح پلان خانه است كه در زمان كمی كه برای بازدید پیدا می شود نمی توان به درستی به آن رسید. در نهایت شخص مجبور می شود كه شاید چندین و چند بار خانه ای را كه دیده و پسنیده باردیگر بازدید كند.
عكس لازم است اما كافی نیست
تصاویر فضاهای مختلف خانه می تواند تا حد زیادی انتخاب را آسان كند اما سوالاتی هم هست كه تصویر نمی تواند پاسخ درستی برای آن داشته باشد مانند اینكه: «اتاق خواب ها كنار هم هستند؟ اندازه اتاق ها چقدر است و آیا ابعاد مشابهی دارند؟ چند پنجره دارد؟ آشپزخانه كجای خانه قرار گرفته است؟ و …»
مشاهده پلان ساختمان، می تواند تصویر دقیقی از موقعیت اتاق ها و وضعیت كلی خانه به شخص بدهد. بطور مثال اگر فرزند كوچك دارد یا میهمان های زیادی به او سر می زنند باید سراغ پلان هایی برود كه پذیرایی بزرگتری دارند؛ شخص دیگری به دنبال خانه ای با اتاق خواب بزرگ است تا بتواند بعنوان اتاق كار هم از آن استفاده نماید و افرادی هم آشپزخانه دلباز می خواهند. بدین سبب بررسی پلان پیش از بازدید می تواند شخص را از ساعت ها حركت در ترافیك و گرما خلاص كند و در نهایت تنها به سراغ گزینه هایی برود كه مورد تاییدش است.

جدا از صرفه جویی در زمان، نقشه ساختمان این امكان را فراهم می آورد كه بتوان وسایل خودرا در آن تجسم كرد یا اینكه در فضای اتاق ها وسایل جا می شوند یا خیر. با یك نگاه به معماری و شكل هندسی آپارتمان، خیلی از جواب ها را می توان پیدا كرد؛ در واقع می توان گفت پلان نمادی از سبك زندگی است كه در صورت عدم تطابق با نیازها، امكان دارد هزینه های هنگفت بازسازی و تعمیرات خانه را با خود به همراه داشته باشد.
سایت آدرس برای اجاره خانه در مناطق ۱ تا ۵ تهران
سایت آدرس با تمركز بر ارائه اطلاعات مشخص و دقیقی كه توسط كارشناس معماری برای هر ملك تهیه می شود، نقشه هر خانه را به همراه تصاویر دقیقی از هر فضا ترسیم می كند تا به بهبود كیفیت بازدیدها در خرید یا اجاره خانه در تهران منجر شود. برای مثال اگر شخصی برای خرید خانه در فرمانیه یا اجاره آپارتمان در میرداماد اقدام نماید یا در هر یك از محله های مناطق ۱ تا ۵ مانند یوسف آباد، سعادت آباد، دروس و تهرانپارس به دنبال خانه ای برای اجاره یا خرید باشد، می تواند جزئیات كامل از خانه های موجود را ببیند.
از جنس كف و نما تا برند گاز رومیزی
ارتفاع سقف خانه، تعداد پنجره ها و شمالی و جنوبی بودن آنها، جنس در، برند هود، نوع كفپوش، عرض كوچه و… فقط برخی از ۱۴۰ مورد اطلاعاتی هستند كه توسط كارشناسان معماری آدرس، قبل از كاربر آدرس بررسی شده اند و برای تك تك خانه ها در سایت آدرس ثبت و نمایش داده می شوند.
سامانه تلفنی در كنار وب سایت
افرادی كه می خواهند كارشناسان آدرس تا پیدا كردن خانه، آنها را همراهی كنند، می توانید با شماره ۰۲۱۷۴۲۶۹ تماس گرفته، نیاز خودرا اعلام نموده و هر روز مشخصات كامل خانه های موجود را دریافت نمایند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/05/11
15:57:38
5.0 / 5
4476
تگهای خبر: برند , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است