از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه؛

بخشنامه تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

بخشنامه تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد ابلاغ گردید به گزارش زارا معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه تعطیلات تابستانی ۱۳۹۸ این دانشگاه را ابلاغ نمود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر مجید مشكینی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه تعطیلی تابستان ۱۳۹۸ را به رؤسای استان ها، واحدها، مراكز آموزشی و معاونت آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه ابلاغ نمود. در این بخشنامه آمده است:
به استناد بند ۴ صورتجلسه دویست و نود و سومین هیأت رئیسه دانشگاه و همینطور مصوبه پنجمین جلسه مورخ ۹۸/۳/۲۹ شورای دانشگاه و به منظور ایجاد رفاه و تقویت روحیه همكاران مقرر شد كلیه واحدها و مراكز آموزشی از تاریخ ۹۸/۵/۲۱ لغایت ۹۸/۵/۲۹ (عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم) از تعطیلات تابستانی بهره مند شوند.
مدت مذكور بعنوان مرخصی تشویقی لحاظ خواهد شد.
واحدها و مراكز آموزشی كه مجری ترم تابستانی هستند، باید بگونه ای برنامه ریزی كنند كه در برنامه های آموزشی هیچ گونه خللی ایجاد نشود، همینطور با رعایت كلیه ضوابط مربوطه امكان تشكیل جلسات دفاع از رساله رساله دانشجویان تحصیلات تكمیلی و حضور علاقمندان در این جلسات هم فراهم گردد.
حضور پرسنل خدمات بهداشتی و درمانی و كادر بیمارستانی حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوطه و طبق نظر ریاست واحد دانشگاهی خواهد بود.
برنامه ریزی به نحوی صورت پذیرد، كاركنانی كه ماهیت وظایف و نوع شغل آنان بگونه ای است كه باید در محل كار حضور یابند (مانند پرسنل شاغل در مراكز درمانی، بیمارستانی، حفاظت فیزیكی، تأسیسات و كاركنانی كه به صورت شیفتی فعالیت می كنند) مطابق نظر مدیریت مربوطه از حداكثر مرخصی ایام مذكور در زمان تعیین شده استفاده كنند.
درمورد همكاران سازمان مركزی و دبیرخانه استان ها، مدیران بلافصل به نحوی عمل كنند كه مجموعه تحت مدیریت ایشان بدون تعطیلی قابلیت پاسخگویی كامل را در این مدت داشته باشند.
مرخصی تشویقی فوق برای نیروهایی كه لزوم دارد در محل كار خود در این مدت حضور یابند، تنها تا آخر سال ۹۸ معتبر خواهد بود.
تأسیسات حرارتی و برودتی غیرضرور (وسایل سرمایشی و گرمایشی) در روزهای تعطیلات خاموش شود.
قبل از ترك محل كار از خاموش بودن كلیه وسایل برقی بویژه دستگاه كپی، كامپیوتر و پرینتر اطمینان حاصل شود.
جهت رفاه و مساعدت به كاركنان ساعتی (غیربازنشسته) دارای مجوز همكاری از سازمان مركزی و همینطور پیشگیری از ایجاد وقفه بیمه ای در كاركرد این دسته از كاركنان در واحدها و مراكز آموزشی و سازمان مركزی مشغول به فعالیت هستند، مقرر شد در صورت عدم تكمیل سقف ساعت كاری در ماه (۱۸۵ ساعت) با عنایت به تعطیلی در این ۵ روز كاری، نسبت به پرداخت حق الزحمه مردادماه سال جاری آنان صرفاً برپایه میانگین كاركرد سه ماه اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال ۹۸ و حداكثر تا سقف ۱۸۵ ساعت اقدام گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در بخش پایانی بخشنامه دانشگاه آزاد آمده است: با رعایت مفاد بندهای ۲، ۳ و ۴ رؤسای واحدها و مدیران مرتبط بگونه ای برنامه ریزی كنند تا همكاران در تاریخ های ۱۹، ۲۰ و ۳۰ مرداد بتوانند از مرخصی استحقاقی بهره مند شوند. در موارد مستحدثه خارج از مفاد این بخشنامه برپایه تصمیم دبیرخانه استان عمل شود.1398/04/26
14:59:00
5.0 / 5
4478
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است