وزیر علوم:

جامعه دانشگاهی در صحنه قیام مقابل صهیونیسم جهانی حضوری چشم گیر و حماسی خواهند داشت

جامعه دانشگاهی در صحنه قیام مقابل صهیونیسم جهانی حضوری چشم گیر و حماسی خواهند داشت زارا: وزیرعلوم در پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، میراث ماندگار و اثرگذار حضرت امام خمینی (ره)، اشاره كرد: جامعه دانشگاهی كشور همچون همیشه، در كنار سایر اقشار ملت مسلمان ایران در راهپیمایی بزرگ و دشمن شكن روز جهانی قدس شركت خواهند نمود و با پیروی از مواضع حكیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی به وظیفه ملی و اسلامی خود در ماه صیام به نحو شایسته عمل نموده و در صحنه سیاسی -عبادی قیام مقابل صهیونیسم جهانی حضوری چشم گیر و حماسی خواهند داشت.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، به نقل از اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، متن كامل این پیام به شرح زیر است:
"روز جهانی قدس یادآور مسئولیت دولت ها و ملت های اسلامی در مقابل دشمنان خدا و مردم مظلوم فلسطین و لزوم بیداری و بصیرت همراه با تجهیز و تقویت توان نیروی مسلمانان در ابعاد مختلف است. روز قدس نماد آزادی خواهی، عدالت و پشتیبانی از مظلومان در مقابل غاصبان و زورگویان و متجاوزان است. روزی كه مؤمنان و مسلمانان روزه دار یك صدا، ندای مظلومیت مسلمانان فلسطین اشغال شده را به گوش جهانیان می رسانند.
تدبیر هوشمندانه ای كه همچون مواریث ماندگار و اثرگذار قائد عظیم الشان و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران است، پیامی واضح به مستكبران و ظالمان داده است كه برتری كشورهای اسلامی در موازنه قوا به خصوص در عرصه حفاظت از هویت و موجودیت خود می بایست به شكلی طراحی و راهبری شود كه ترس از قدرت اسلام و اقتدار مانع از هرگونه مبادرت به تعدی و تجاوز و حتی تصور آن از طرف دشمنان باشد.
مردم ایران بعنوان پرچم داران اسلام انقلابی و برمبنای موقعیت استراتژیك و امكانات و ظرفیت های خاص كشور خود و با عنایت به آثار و بركات انقلاب اسلامی، الهام بخش بیداری و حضور در صحنه خیلی از مسلمانان جهان بوده است و همه ساله در جمعه آخر ماه مبارك رمضان با نمایش كاركرد اجتماعی اسلام بعنوان مظهر تلفیق دین و سیاست، زمینه خیزش عمومی جهان اسلام را در مقابل دشمنان به خصوص اسرائیل غاصب فراهم می نماید.
كوشش برای آزادی قدس عزیز نماد آرمان خواهی و حق طلبی و نفی سلطه از كشورهای اسلامی است. جامعه دانشگاهی كشور همچون همیشه، در كنار سایر اقشار ملت مسلمان ایران در راهپیمایی بزرگ و دشمن شكن روز جهانی قدس شركت خواهند نمود و با پیروی از مواضع حكیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی به وظیفه ملی و اسلامی خود در ماه صیام به نحو شایسته عمل نموده و در صحنه سیاسی -عبادی قیام مقابل صهیونیسم جهانی حضوری چشم گیر و حماسی خواهند داشت. "
منبع:

1398/03/10
13:56:48
5.0 / 5
4041
تگهای خبر: برتر , دانشگاه , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است