ایده استخدام پرستار كودك در منزل

ایده استخدام پرستار كودك در منزل به گزارش زارا برای دریافت خدمات در زمینه های پرستار بیمار، پرستار كودك و پرستار سالمند متن زیر را بخوانید.به گزارش زارا به نقل از مهر، یكی از نزدیكترین دوستانم در زمینه خدمات پرستار بیمار، پرستار كودك و پرستار سالمند با مؤسسه ای همكاری داشت. ما كه از دبیرستان همدیگر را می شناختیم، هنوز هم با یكدیگر ارتباط گرم و صمیمی داشتیم. از همان دوران دبیرستان هم، وقتی بحث آینده و انتخاب رشته می شد، او پرستار شدن را انتخاب می كرد. سرانجام هم در همین زمینه آغاز به فعالیت كرد. از زمانی كه مشغول شده بود، هر زمان كه با او صحبت می كردم، از شغلی كه برگزیده بود، خوشحال و راضی بود.
فرزندم، فرنیا حالا یك سالش شده بود، و زمان مرخصی من برای نگهداری از او داشت به اتمام می رسید و من شدیداً دغدغه نگهداری از وی در زمانی كه منزل نیستم را داشتم. میان حرف هایم با مادر و اطرافیانم، به دنبال چاره مشكلم از زبان آنها بودم. اما چاره هایی كه آن هایی كه به من پیشنهاد می دادند، جوابی نبود كه من انتظارش را می كشیدم.
زمانی كه در این باره با دوست دوران دبیرستانم صحبت كردم، او ایده ی استخدام پرستار كودك را مناسب می دانست. اما من به شدت مخالف بودم. به این علت كه من آن پرستار را نمی شناسم و به توانایی های وی اطمینان ندارم.

او كه خود در زمینه پرستار بیمار فعالیت می كرد، نظر دیگری داشت. نظر او این بود كه یك پرستار كودك در این زمینه حتی بسیار بیشتر از من بعنوان مادر آموزش های خاص و مرتبط گذرانده است. آموزش هایی هر دو زمینه روانشناسی و هم نگهداری و مراقبت از كودك را در بر می گرفت.
وقتی نظر او را شنیدم، كاملاً به فكر فرو رفتم. و به این نتیجه رسیدم كه حق با اوست. خود من مطالعه و تجربه زیادی در این زمینه نداشتم. تصمیم گرفتم مطالعه خودم را در این باره بیشتر كنم.
از دوستم خواستم مؤسسه خوبی را برای استخدام پرستار كودك به من معرفی نماید. كه در جواب مؤسسه ایی كه خود در آن فعالیت داشت را به من پیشنهاد كرد. چون كه می گفت از حساسیت های مدیر مؤسسه نسبت به استخدام نیروهایی كه از هر نظر توانمند و مناسب باشند، آگاهست و همچنین نسبت به دیگر موسساتی كه می شناسد، در مؤسسه پارسیان آوید سطح آموزش های بسیار بیشتر و بالاتری عرضه می شود.
شماره مؤسسه را از او گرفتم. روزی كه با مدیر مؤسسه و فرد پیشنهادی او بعنوان پرستار فرزندم صحبت كردم، متوجه شدم انتخاب درستی كرده ام.این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/02/17
13:54:22
5.0 / 5
4398
تگهای خبر: آموزش , خدمات , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است