گذرخسارت پرداختی بنو از ۱۲۸ میلیارد ریال؛

تجارت نو ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت دیگر به كمیته امداد پرداخت كرد

تجارت نو ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت دیگر به كمیته امداد پرداخت كرد به گزارش زارا درچهارمین مرحله پرداخت خسارت به مددجویان سیل زده كمیته امداد خمینی (ره)، یك فقره چك به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از جانب بیمه تجارت نو در وجه این نهاد صادر شد.به گزارش زارا به نقل از مهر و به نقل از بیمه تجارت نو، پیرو بیانات مقام معظم رهبری در خصوص پرداخت خسارت سیل زدگان در كوتاه ترین زمان ممكن، به دستور مدیر عامل بیمه تجارت نو و درهماهنگی با سطوح عالی مدیران ستادی كمیته امداد امام خمینی (ره)، این مجموعه با اهتمام بیشتر به ارزیابی خسارات استان های سیل زده پرداخت كه صدور چك چهارم به فاصله چند روز از پرداختی های صورت گرفته ضمن عمل به سفارش های رهبرانقلاب، انجام تعهدات درمقابل بیمه گذاران است.
مقام معظم رهبری در جلسه ویژه با مسئولان و بعضی از اعضای كابینه با تاكید بر اینكه هنوز كارهای زیادی برای كاهش آلام مردم سیل زده باقی مانده است، خاطرنشان كردند: به مسئولان تاكید كرده ام كه كارهای اصلی یعنی بازسازی ویرانی ها و جبران خسارت ها، از این به بعد است و باید این خسارات و صدمات جبران شود.
رقم منحصر در جهت جزئیات خسارت های پرداختی رئیس شورای فنی بیمه تجارت نو با اشاره به اینكه درمیان شركت های بیمه ای تابحال این حجم خسارت پرداخت نشده و برای اولین بار توسط مجموعه تجارت نو محقق شد، اظهارداشت: درچهار مرحله بیشتر از ۱۲۸ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال به كمیته امداد امام خمینی (ره) خسارت پرداخت شده كه واریز مابقی در فواصل زمانی صورت خواهدگرفت.
سیدكاظم ملكوتی تعداد پرونده های بازدید شده خسارت را ۲۸ هزارواحدو بیشتر آنها را مربوط به موج دوم سیل اعلام نموده و اضافه كرد: خسارت ها برای ۲۳ استان كشوربوده و در این بین تابحال برای حدود ۴۰ هزار واحد مسكونی مددجویان امداد اعلام خسارت شده است.
وی اعلام رقم كل خسارت مورد تعهد بیمه تجارت نو را به علت كارشناسی دقیق تر موكول به روزهای آینده كرده و اظهاركرد: طبق قراردادهای اتكایی كه بیمه تجارت نو با بیمه مركزی و بیمه گران اتكایی دارد ۱۳ درصد از خسارت برپایه آیین نامه ۷۶ به صورت اجبار نزد بیمه مركزی پوشش بیمه اتكایی دارد و مابقی به شكل قراردادهای مازاد سرمایه و مازادخسارت با رهبری بیمه مركزی تحت پوشش بیمه اتكایی قرارگرفته است.
شایان ذكر است؛ درجریان بازدیدهای میدانی، ارزیابی و پرداخت خسارات ناشی از سیل های اخیر، نیما نورالله ی مدیرعامل بیمه تجارت نو همواره تاكید داشته؛ «با توجه به شرایط سخت به وجود آمده، تلاش تمامی پرسنل این است كه خسارات مددجویان دراسرع وقت پرداخت گردد. همانطوركه بارها گفته ایم تا آخر دركنارمددجویان صدمه دیده كمیته امداد امام خمینی (ره) ایستاده ایم.»

1398/02/15
14:33:48
5.0 / 5
4342
تگهای خبر: ارز , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است