افتتاح ایستگاه دوچرخه در مجتمع خوابگاهی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی

افتتاح ایستگاه دوچرخه در مجتمع خوابگاهی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی به گزارش زارا طرح استفاده مجانی دانشجویان مجتمع خوابگاهی امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی از ایستگاه دوچرخه سواری در ایام آتی محقق می شود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، به كوشش شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی و با حمایت های معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، ایستگاه دوچرخه سواری مجتمع خوابگاهی امام علی (ع) افتتاح می شود.
علیرضا حاتمی دبیر مركزی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه با بیان این خبر تصریح كرد: برای اولین بار دانشجویان مجتمع خوابگاهی امام علی (ع) می توانند بدون هیچ هزینه ای از امكانات ایستگاه دوچرخه سواری تازه تأسیس به منظور رفت و آمدهای خود در بیرون از خوابگاه استفاده كنند.
وی افزود: این اقدام جهت افزایش روحیه نشاط و ورزش در میان دانشجویان و در جهت كاهش آلودگی هوا صورت خواهد پذیرفت.
عضو شورای صنفی مركزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی كشور اضافه كرد: این ایستگاه به صورت پایلوت و بعد از تدوین شیوه نامه دقیق و حقوقی توسط شورای صنفی و تأیید آن در شورای عالی ورزش دانشگاه، بزودی آغاز به كار خواهد نمود كه امیدواریم در صورت موفقیت این طرح، شاهد گسترش دیگر ایستگاه ها در سطح سایر خوابگاه های دانشگاه هم باشیم.
همینطور علیرضا حاتمی اظهار نمود: چندین طرح رفاهی و عمرانی دیگر در سایر دانشكده ها و خوابگاه های تابعه دانشگاه با پیگیری شورای صنفی در حال اتمام است كه امیدواریم در كنار سایر فعالیت هایی كه در طول یكسال اخیر انجام شده است بزودی و با بهره برداری از این طرح های جدید، یادگاری هایی خوب از این دوره شورای صنفی و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برای دانشجویان باقی بماند.
گفتنی است طرح تردد با دوچرخه در خوابگاه های دانشجویی، برای اولین بار در كل كشور، توسط دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی اجرایی می شود.1398/02/06
16:14:30
5.0 / 5
4027
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است