تامین بودجه محقق نشده دانشگاه ها از محل ذخیره ارزی

تامین بودجه محقق نشده دانشگاه ها از محل ذخیره ارزی زارا: معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط با آخرین اطلاعات در زمینه تخصیص سازمان برنامه و بودجه و پرداختی های خزانه به دانشگاه ها، مراكز پژوهشی و پارك های علم و فناوری اظهار داشت: مقرر شده است عدم پرداخت خزانه در تخصیص ارسالی آخر سال ۹۷ سازمان برنامه و بودجه از محل ذخیره ارزی ۹۷ پرداخت گردد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر محمدتقی نظرپور اظهار نمود: با این پرداخت، متوسط دریافتی دانشگاه ها به حدود ۹۰ درصد اعتبار ابلاغی سال ۹۷ می رسد.
به گفته معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، باقیمانده تخصیص تا ۱۰۰ درصد به صورت تنخواه از اعتبار سال ۹۸ پرداخت خواهد شد.
وی اشاره كرد: همه هماهنگی ها صورت می پذیرد تا تنخواه دریافتی امسال خارج از اعتبار ابلاغی سال ۹۸ منظور شود.
نظرپور اشاره كرد: درباب مراكز پژوهشی و پارك های علم و فناوری باز مقرر شده عدم پرداختی خزانه در انتهای سال ۹۷ به تخصیص های ارسالی سازمان برنامه از محل صندوق ذخیره ارزی پرداخت گردد.
بنا بر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، وی تصریح كرد: در صورتیكه این پرداخت اقدام گردد بطور متوسط دریافتی مراكز پژوهشی از بودجه ابلاغی سال ۹۷ معادل ۸۶، ۶۰ درصد و پارك های علم و فناوری باز معادل ۸۷، ۴۱ درصد می رسد.1398/01/23
13:30:34
5.0 / 5
4400
تگهای خبر: ارز , دانشگاه , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است