اسلامی خبر داد:

صدور كارت اعتباری مصالح ساختمانی برای تولیدكنندگان مسكن

صدور كارت اعتباری مصالح ساختمانی برای تولیدكنندگان مسكن زارا: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسكونی به منظور تعادل بخشی به عرضه و تقاضا در جامعه هدف، اظهار داشت: همین طور كارت اعتباری مصالح ساختمانی حداكثر تا اواسط بهار عملیاتی می شود.به گزارش زارا به نقل از رادیو اقتصاد، محمد اسلامی با اشاره آغاز تحرك تولید مسكن و ساخت و ساز در سه ماهه آخر سال ۹۷، گفت: خوشبختانه پروژه مسكن مهر با عنایت به برنامه ریزی ها و انجام اقدامات مناسب الان جانی تازه به خود گرفته است.
وی با اشاره به اینكه مسكن مهر به یك دغدغه جدی برای خیلی از خانواده ها تبدیل گشته است، اضافه كرد: تحرك خوبی در بحث تكمیل پروژه های مسكن مهر ایجاد و این روند در سال پیش رو باز به شدت پیگیری می شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: جدا از تكمیل مسكن مهر پروژه ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسكونی به منظور تعادل بخشی به عرضه و تقاضا در جامعه هدف از دیگر دستور كارهای جدی وزارت راه و شهرسازی است.
اسلامی افزود: خوشبختانه عملیات اجرایی این پروژه در سطح خیلی از شهرهای كشور شروع شده است.
اسلامی از همه فعالان، سازندگان و تولید كنندگان مسكن در كشور دعوت كرد به این قافله بپیوندند تا حركت ساخت و ساز در جامعه رونق جدی به خود گیرد.
وی اظهار داشت: ایران با عنایت به پیشینه تاریخی و همچنین ظرفیت عظیم مهندسی و معماری قابل ملاحظه و پر افتخار در صنعت ساختمان حق مطلب اینكه در زمینه مزبور پیشرو باشد كما اینكه در گذشته چنین بوده است.
وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: نكته مهم و كلیدی در این ارتباط این است كه با یك انضباط فكری و رفتاری بتوان به حركت مزبور استمرار بخشید و در عین حال به نحوی عرضه مسكن را جریان سازی كرد كه به صورت پایدار بتواند در عرضه و تقاضا تعادل ایجاد كند.
اسلامی به سوژه كارت اعتباری مصالح ساختمانی باز اشاره و بیان كرد: این كارت برای تولیدكنندگان و سازندگان مسكن شهری در نظر گرفته شد.
وی اظهار داشت: طرح مزبور حداكثر تا اواسط بهار عملیاتی می شود به نحوی كه در خرید و سفارش انبوه مصالح تخفیف قابل ملاحظه ای در نظر گرفته شود تا بتواند دو نقش بسیار مهم داشته باشد؛ نخست تداركات و لجستیك ساخت و ساز را فراهم آورد و دیگر اینكه به كارخانه تولیدی مصالح ساختمانی در حالت توقف و ركود جانی دوباره ببخشد و همین طور در نهایت نتیجه این باشد كه قیمت تمام شده تولید مسكن را بتوان با همان میزان درصد تخفیف مصالح كم كرد.

1398/01/11
15:05:16
5.0 / 5
4652
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است