رییس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد تاكید كرد

ضرورت به كارگیری ظرفیت دانشگاه آزاد به منظور امدادرسانی به سیل زدگان

ضرورت به كارگیری ظرفیت دانشگاه آزاد به منظور امدادرسانی به سیل زدگان به گزارش زارا رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاكید بر لزوم همراهی در امدادرسانی به سیل زدگان خطاب به دكتر طهرانچی خواهان به كارگیری تمامی امكانات و ظرفیت های این دانشگاه به منظور امدادرسانی به مردم شریف مناطق سیل زده شد.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، دكتر علی اكبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تاكید بر لزوم همراهی در امدادرسانی به سیل زدگان خطاب به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خواهان به كار گیری تمامی امكانات و ظرفیت های این دانشگاه به منظور امدادرسانی به مردم شریف مناطق سیل زده شد.
دكتر ولایتی با اشاره به لزوم امدادرسانی به مردم شریف استان های گلستان و مازندران كه در مناطق سیل زده گرفتار بحران و مصیبت شده اند خطاب به دكتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بر بسیج امكانات و ظرفیت های دانشگاه آزاد بخصوص تمامی واحدهای این دانشگاه در مناطق سیل زده و انجام اقدامات فوری تصریح كرد.
ب ه گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی ادامه داد: ضروری می باشد اقدامات فوری از جانب رؤسای واحدهای دانشگاهی در استان و مناطق همجوار در این زمینه صورت پذیرد.
دكتر ولایتی همینطور تصریح كرد كه لازم است كلیه واحدها در سایر استان های دیگر هم بعنوان استان های معین و در محدوده ای كه از جانب رئیس محترم دانشگاه تعیین می شود، به كمك مردم استان های مصیبت دیده بشتابند.
رئیس هئیت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی همینطور با اشاره به لزوم همراهی با مسئولان و نهادهای امدادرسان و دست اندركار اضافه كرد: در زمینه خدمات رسانی و امداد به منظور اقدامات كارآمدتر و سریع تر در زمینه خدمات رسانی و همینطور پرهیز از كار موازی در روند كمك رسانی، می بایست توجه به ایجاد هماهنگی با مسئولان و دست اندركاران مورد توجه جدی قرار گیرد.1398/01/07
14:12:47
5.0 / 5
4219
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است