از سوی سازمان برنامه و بودجه كشور اعلام شد؛

دانشگاه رازی پیشتاز در به ثمررساندن مطالعات آمایش استان ها

دانشگاه رازی پیشتاز در به ثمررساندن مطالعات آمایش استان ها زارا: مطالعات آمایش سرزمین استان كرمانشاه، در نشست نمایش گزارش مطالعات آمایش این استان به كمیسیون تخصصی شورای آمایش كشور، توسط سازمان برنامه و بودجه كشور مورد تأیید قرار گرفت.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، در این جلسه كه با حضور دكتر مهدی پندار، رئیس امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه كشور، رؤسا و كارشناسان آمایش سازمان های مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد، سند مطالعات آمایش استان كرمانشاه نمایش شد.
دكتر جمال فتح اللهی مجری مطالعات آمایش سرزمین استان كرمانشاه با بیان این نكته كه دانشگاه رازی تنها دانشگاه كشور است كه توانسته مطالعات آمایش یك استان را به سرانجام برساند، به پتانسیل های موجود در دانشگاه اشاره نمود.
وی اظهار داشت: در این مطالعات بیشتر از ۵۰ نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه های سطح استان و كارشناسان متخصص مشاركت داشتند.
دكتر پندار رئیس امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمین سازمان برنامه و بودجه كشور با اشاره به اینكه تابحال ۲۶ استان مطالعات خودرا تكمیل و نمایش كرده اند اعلام نمود: استان كرمانشاه بعنوان استان بیست و هفتم این سند را نمایش كرده است.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه دكتر وفایی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كرمانشاه با نمایش گزارشی درباب روند انجام كار به بعضی از خاصیت های این مطالعات اشاره نمود و از دانشگاه رازی به منظور تكمیل این مطالعات قدردانی كرد.1397/12/19
22:32:33
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: دانشگاه , متخصص , مد , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است