امید در افتتاحیه كلینیك مشاوره و اشتغال خبر داد

ایجاد بیشتر از ۱۰۰ مركز نوآوری در دانشگاه های علمی كاربردی كشور

ایجاد بیشتر از ۱۰۰ مركز نوآوری در دانشگاه های علمی كاربردی كشور به گزارش زارا رئیس دانشگاه علمی كاربردی اظهار داشت: امسال بیشتر از ۱۰۰ مركز نوآوری در دانشگاه های علمی كاربردی كشور بوجود آمده است كه دو مركز آن سهم استان چهارمحال وبختیاری بود.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، محمدحسین امید، ۱۵ اسفندماه در آئین افتتاحیه كلینیك مشاوره و اشتغال دانشگاه جامع علمی كاربردی چهارمحال و بختیاری اظهار نمود: كلینیك مشاوره و اشتغال دانشگاه علمی كاربردی در ۳۱ استان كشور به راه افتاده است.
ایشان در ادامه هدف از طریق اندازی این كلینیك ها در سطح كشور را عرضه مشاوره های لازم به دانشجویان و دانش آموختگان عنوان نمود و اضافه كرد: امید است كه این افراد بتوانند طرح های خویش را دنبال كنند، ایده بگیرند و از طریق های لازم برای ثبت شركت آگاه شوند.
امید در ادامه خاطرنشان كرد: برای مشاوره در این كلینیك از اساتید برجسته دانشگاه و كارآفرینان برتر استفاده خواهد شد.
رئیس دانشگاه علمی كاربردی خاطرنشان كرد: دانشجویان، دانش آموختگان و كسانی كه به دنبال راه اندازی كسب و كار هستند، می توانند از این كلینیك و مشاوره های آن بهره ببرند.
امید با اشاره به اینكه مكمل این افتتاح كلینیك ها در مراكز جامع علمی كاربردی ایجاد مراكز نوآوری در دانشگاه علمی كاربردی است، خاطرنشان كرد: امسال بیشتر از ۱۰۰ مركز نوآوری در دانشگاه های علمی كاربردی كشور بوجود آمده است كه دو مركز آن سهم استان چهارمحال و بختیاری بود.
ایشان در ادامه اظهار داشت: امید است در سال ۹۸ تمام مراكز علمی كاربردی حداقل یك مركز نوآوری داشته باشند.
رئیس دانشگاه علمی كاربردی در انتها با اشاره به اینكه تسهیلات ارزان قیمت در اختیار شركت هایی كه علاقه مند به تأسیس مركز نوآوری باشد قرار می گیرد، بیان كرد: این نوع مراكز نوآوری در استان هایی كه مشكل اقتصادی و بیكاری دارند، همچون استان چهارمحال و بختیاری می تواند به كاهش نرخ بیكاری كمك نماید.1397/12/16
13:16:49
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: ارز , ارزان , اشتغال , اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است