دانشجویان دانشگاه علمی كاربردی صرفا برای ستاندن مدرك تحصیل نكنند

دانشجویان دانشگاه علمی كاربردی صرفا برای ستاندن مدرك تحصیل نكنند زارا: دانشجوی كارآفرین دانشگاه جامع علمی كاربردی آذربایجان شرقی با بیان این كه دانشگاه جامع علمی كاربردی دید علمی به دانشجویان می دهد، اظهار داشت: دانشگاه علمی كاربردی موجب میگردد تا به تمامی مسایل با دید علمی بنگریم.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، هدایت مفخم ظریفی در حاشیه نمایشگاه اشتغال و توسعه كارآفرینی دانشگاه جامع علمی كابردی استان آذربایجان شرقی، اظهاركرد: گروه ما در حوزه حمل و نقل باری (شهری و برون شهری) كارآفرینی كرده و در این رابطه مبادرت به طراحی اپلیكیشن "شتاب" كرده ایم.
وی با بیان این كه این اپلیكشین پكیج كاملی از حمل و نقل باری است، بیان كرد: تحصیل در دانشگاه جامع علمی كاربردی راه جدیدی را به رویم گشود و موجب شد تا با راهنمایی اساتید، كسب و كار خودرا از سنتی به شكل هوشمند و مدرن تغییر دهیم و با دید باز فعالیت های خودرا پیگیری كرده و مدیریت نوین را در امور پیاده نماییم.
وی با اشاره به مزیت های تغییر سیستم سنتی به مدرن، بیان كرد: زمانی كه به طور سنتی مبادرت به این كار می كردیم، با یك سری مسایل و مشكلات درگیر بودیم، اما حالا با اتكا به فرمول های مدیریتی و روش های نوین، مسایل را ساده تر و روان تر حل می نماییم.
این كارآفرین در این رابطه اضافه كرد: سیستم حمل و نقل باری دارای تنوع بسیاری است، از این رو اپلیكشین شتاب باز پیچیدگی های خاص خودرا دارد.
وی با بیان این كه دانشجویان دانشگاه جامع علمی كاربردی صرفا برای ستاندن مدرك، تحصیل نكنند، تصریح كرد: دانشجویان به گونه ای دانش اندوزی كنند كه پس از فارغ التحصیل شدن علم خودرا با عمل آمیخته و اشتغال زایی كنند.
این دانشجوی كارآفرین اشاره كرد: دانشجویان باید مهارت آموزی كرده و از فرصت ها استفاده كنند و همین طور هر آنچه را كه در كلاس فرامی گیرند، بر آن مسلط شده و بتوانند كاربردی كنند.
مفخم ظریفی با بیان این كه پیشنهاد می كنم دانشگاه ها مهارت محوری و آموزش های كارگاهی را توسعه دهند، اظهار داشت: باید دانشگاه ها را به تكنولوژی های نوین تجهیز كرد و دانش را بصورت عملی به دانشجویان نمایش داد.
1397/10/01
15:33:14
5.0 / 5
4254
تگهای خبر: آموزش , اشتغال , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است