به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی انجام شد؛

برگزاری آغازین جشنواره دانشجویی نشاط

برگزاری آغازین جشنواره دانشجویی نشاط زارا: آغازین دوره جشنواره دانشجویی نشاط، یادبود دكتر حسین نواب بنیان گذار دانشكده دندانپزشكی، در محل دانشكده دندانپزشكی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برگزار گردید.


به گزارش زارا به نقل از ایسنا، این جشنواره با حضور دكتر مهدی كدخدازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دكتر محسن دالبند سرپرست دانشكده، دكتر محمد بهناز معاون آموزشی دانشكده، دكتر زهره آهنگری معاون دانشجویی دانشكده، دكتر اقبال رئیس سابق دانشكده و تعدادی از مدیران و مسئولان دانشگاه برگزار گردید.

از سردیس دكتر اجلالی رونمایی شد
در این برنامه از سردیس دكتر مسعود اجلالی از اساتید پیشكسوت دانشكده كه توسط دكتر حسن علی شفیعی دانشیار بخش ارتودنسی و با همكاری تعدادی از دانشجویان علاقمند از گِل تولید شده بود، پرده برداری شد.
این سردیس سپس تبدیل به مواد ماندگار، در محل مناسبی در دانشكده قرار داده خواهد شد.
در این برنامه از استاد پیشكسوت دكتر محمد جعفر دالایی كه عهده دار دو دوره ریاست دانشكده از سال ۶۰ تا ۶۲ و ۶۶ تا ۷۶ بوده است و دكتر كاظم دالایی فرزند وی كه هم اكنون استادیار بخش ارتودنسی است، دعوت شد و از این دو استاد سئوالاتی در زمینه شغل، خانواده و رابطه پدر و پسری پرسیده شد.
جشنواره دانشجویی نشاط با شعار فقط یك دندانپزشك نیستم، در چهار حوزه هنری، علمی، فرهنگی و ورزشی با بیشتر از ۲۰ مسابقه در فضایی شاد با حضور مسئولان دانشكده برگزار گردید و دكتر كدخدازاده و تیم همراه باز از غرفه ها و محل مسابقات بازدید كردند.
در بخشی از این مراسم دكتر دالبند رئیس دانشكده دندانپزشكی ابراز امیدواری كرد كه دانشجویان دندانپزشكی بتوانند در زمینه های مختلف پیشرفت داشته باشند و وقتی وارد جامعه می شوند با جامعه غریبه نباشند و سپس فارغ التحصیلی احساس كنند از خانه خود دور خواهند شد و دل تنگ دانشكده باشند.
دكتر دالبند در ادامه اشاره كرد: باید عدالت آموزشی به معنای واقعی برقرار شود و برای همه دانشجویان برنامه درسی به صورت كامل اجرا شود و دانشجویان بتوانند یك دندانپزشك موفق و با نشاط باشند.
رئیس دانشكده دندانپزشكی این جشنواره را فرصتی دانست تا دانشجویان بتوانند نشاط بیشتری داشته باشند.
دكتر محمد بهناز باز در بخش دیگری از این مراسم، هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را تقویت جنبه های مختلف انسانی در تربیت دندانپزشكان عنوان نمود و اظهار داشت: در كنار آموزش علوم پزشكی، آموزش در زمنیه های دیگر باز باید صورت گیرد تا توانایی هایی دیگر دانشجویان شكوفاشود.
در ادامه مراسم باز دكتر اجلالی، از اعضای هیئت علمی پیشكسوت دانشكده اشاره كرد: پایه هایی كه برای این دانشكده طراحی شده است باید به دست شما دانشجویان تقویت و نگهداری بشود و تلاش شود كه از ارزشهای این دانشكده كاسته نشود.
وی خطاب به مدیران و مسئولان دانشگاه، بر اهمیت آموزش اصرار كرد واز آنان درخواست نمود كه توجه خاصی را به آموزش داشته باشند و آموزش را به سمتی ببرند كه قابل قبول باشد.
دكتر اجلالی در ادامه به اهمیت دندانپزشكی دیجیتال تاكید كرد و اضافه كرد: نمی توان به گذشته برگشت و كارها را برمبنای گذشته انجام داد و باید اهتمام شود این دانشكده در سطح جهانی مطرح شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، درانتها این مراسم از زوج های دانشجو، دانشجویان برتر در سال تحصیلی گذشته، دانشجویان فعال در زمینه فرهنگی، هنری و ورزشی، تیم اجرایی جشنواره نشاط، نفرات برتر مسابقات جشنواره و دكتر مریم صادق پور دبیر اجرایی برنامه تقدیر گردید.1397/09/22
13:39:19
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: آموزش , ارز , برتر , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
زارا ZARA

زارا

فروش برند زارا

zarakala.ir - حقوق مادی و معنوی سایت زارا محفوظ است